Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A barátom külföldön dolgozik,...

A barátom külföldön dolgozik, és írt nekem egy smst. De nem értem. Segítene nekem valaki lefordítani? Kérlek szépen, webes fordítóval nem sikerült.

Figyelt kérdés
Buna Ibito, as uera sa fiu cu tine in pat acum! Mi-e-dor de tine! Pupici!
2011. nov. 24. 22:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
londonban dolgozik:D nem hiszem, hogy más csajnak írta volna, de köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 24. 22:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor honnan a fenébe jutott eszedbe, hogy a párod írt ilyet?? Na de ha a párod telójáról jött még nem kizárt, hogy szeretőjének küldte. Attól, hogy Londonban dolgozik még lehet román szeretője. Nem kizárt az sem. Én ismerek külföldi lányokat és beszélgetek is velük pedig itt élek magyarországon:D Ilyen egyszerű, de amúgy szívesen:) Bukta!
2011. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

teljesen biztos vagyok benne, hogy nekem írta:) az előző sms-t én angolul írtam neki, és ő tudja, hogy nem tudok románul (én tudom h ő nem tud németül)és tesztel, hogy meg tudom e fejteni.

egy másik példa, én zongorázni tudok, ő gitározni, 1 hónapja, mikor még itthon volt, azzal töltöttük a szabadidőnket, hogy ő megtanult nekem egy számot zongorán, én egyet neki gitáron.

most pedig németül írtam a választ az sms-re, ha gondolod leírom majd, hogy mi volt a reakciója:)

nem hiszem, hogy naiv lennék, persze benne van a pakliban, hogy kint megcsal, de kétlem:) de azért köszi, hogy helyettem is aggódsz:)

2011. nov. 24. 22:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg csaló vagyXD Egy nagy casalóXD Nem tudtad lefordítani és másokat kihasználtál rá:) Na meg amúgy is rossz kategória. Meg is buktál, ezzel elrontva az üzenetét kis csaló.
2011. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Úgy utálom ,hogy ilyen esetekben ( egyik fél külföldön van ) mindig azzal jönnek ,hogy tuti megcsal. -.- Így is elég nehéz elviselni ,hogy messze van. Nekem is mindig mindenki ezt mondta, de nem kell foglalkozni velük :)
2011. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!