Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Álmodozzunk kicsit xD! Ha...

Álmodozzunk kicsit xD! Ha születésed előtt kiválaszthattad volna hogy hova születsz akkor melyik ország lenne az?

Figyelt kérdés
Azért tettem ebbe a kategóriába mert a nyelve alapján is érdekelne meg persze kinézetre.:):) írjatok sok választ!!:)
2011. szept. 5. 20:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, én nem országot, hanem inkább történelmi időt cseréltem volna. Minimum egy 150 évvel ezelőttre.
2011. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem USA.


Ha kinézetet is kell mondani, akkor fehérként.

2011. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%
AMERIKAI EGYESÜLT ÁLLAMOK!!!!!!!!!
2011. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
egyetértek az USA-sokkal bár oda születtünk volna :) én szívem szerint Hawaiira
2011. szept. 7. 16:32
 25/31 anonim ***** válasza:
52%

1. Nekem jó, hogy ideszülettem, mert tetszenek a történelmi emlékeink, a múltunk, a nyelvünk.

2. Azonban Angliában is szívesen élnék, mivel tetszik a nyelvük, a kultúrájuk. Hiába hisszük őket szürkéknek, szerintem nem azok, vagy ha igen, én akkor is oda akartam volna születni...


De, mégis azt mondom, hogy jó, hogy magyar vagyok és jó, hogy ide születtem! Ha valaki nem ide született volna, akkor sincs semmi gáz, mivel ki tud utazni, ott tud lakni - lassacskán már azt is hiszi, hogy más anyanyelvű, de azért még megmarad a hazaszeretet.

2011. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 10 deka farhát ***** válasza:
Wales. És mondjuk 20-30 évvel korábban, mint összejött :)
2011. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Merry-chan válasza:

Japán. <3

De persze Magyarország is jó. =)

2012. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
jajj hagyjatok már ezzel a magyarország dumával
2012. jan. 17. 21:38
 29/31 anonim válasza:
Én Angliába, USA-ba vagy Kanadába.....angol nyelvimádó vagyok, tény hogy iszonyatosan imádom az angol nyelvet, 15 évesen megvolt a felsőfokú nyelvvizsgám angolból, és máig sokkal szívesebben beszélnék angolul mint bármely más nyelven, szóval biztos hogy valamilyen angol anyanyelvű (angol területre) országba mennék, leginkább Anglia, Kanada vagy USA!!! (A fél családom jelenleg Kanadában, azon belül Calgary-ban élnek!)
2012. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Az angol ez egyik legundorítóbb nyelv legalábbis hangzásban. Ráadásul akkor sehol se lenne ha a múltban az angolok nem igázták volna le és nyomták volna el a fél világot.
2012. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!