Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Álmodozzunk kicsit xD! Ha...

Álmodozzunk kicsit xD! Ha születésed előtt kiválaszthattad volna hogy hova születsz akkor melyik ország lenne az?

Figyelt kérdés
Azért tettem ebbe a kategóriába mert a nyelve alapján is érdekelne meg persze kinézetre.:):) írjatok sok választ!!:)
2011. szept. 5. 20:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
54%
Németország,Kanada,Usa,UAE az tényleg igen jó lehet mer azért kapsz fizetést mert ottani állampolgár vagy:D
2011. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
95%

Én ha tehettem volna akkor nem születek még vagy 100-150 évig meg ugyanis ez a világ nagyon rossz. Az elmúlt 50-100 évben jóformán feléltük a bolygót és tönkretesszük lassan élhetetlen földgolyó lesz:"(

150év múlva meg már reméljük minden rendbe jön.


Persze vannak csodálatos helyek ottvan tibet svájc hawaii bahamák stb

2011. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
48%

1. hely : Nagyon szeretem a magyar nyelvet, tényleg gyönyörű, úgyhogy első helyen akkor is hazánk állna :D

2. hely: Svájc. Gyönyörű, és kib.szottul jól élnek, még természeti katasztrófáktól sem kell tartaniuk... :S Az a beszédnek nevezett krákogás viszont borzalom...

(3. Japán, egyrészt ugyanazért mint Magyarország, mert (számomra) nagyon szép a nyelv, és (sajnos) sokkal közelebb áll hozzám a (beteg :D) kultúrájuk és a mentalitásuk, mint a magyar... Ami még mellette szól, hogy meseszép helyei vannak, engem ugyanúgy lenyűgöznek a zsúfolt betondzsungeleik, mint például a kertjeik. (Igaz, élőben talán sose lesz hozzájuk szerencsém). Ami miatt mégis zárójelbe került, hogy annyi baj éri szegényeket, hogy akármennyire is csábító, inkább megelégszek egy hozzám kevésbé közel álló, de biztonságos hellyel. De ha nem kellene állandóan attól rosálnom, hogy mikor áraszt el a cunami, illetve mikor lep meg a sors még egy kis atombajjal, akkor igen nehéz volna a döntés :D)


L/19

2011. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Svájcnak nem kell természeti katasztrófáktól tartaniuk? :) Ha így olvadnak tovább a gleccsereik, nem lesz ivóvizük. Ebből a szempontból az egyik legveszélyeztetettebb európai ország :P


Am én is Magyarországon, ha itt nem lehet, Horvátországban, de a háború után.

2011. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
47%
Galaktikus Köztársaságba sok-sok midikloriánnal. :)
2011. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország, ugyan az a város és ugyanaz az időpont, ahol és amikor születtem.
2011. szept. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Felvidék, nekem tökéletesen bevált. Nem könnyű az élet erre sem, de szeretek harcolni a jobb életért:)
2011. szept. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
93%
Egyesült Államok
2011. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
45%

> a nyelve alapján is érdekelne meg persze kinézetre.


Te se születtél jó helyre...

2011. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
62%
Örülök hogy magyar vagyok de van néhány hely ahova szívesen születtem volna Japán, Anglia, Skócia stb.
2011. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!