Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Dán nyelvkönyv vagy szótár?...

Dán nyelvkönyv vagy szótár? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Dánul szeretnék tanulni, viszont megvásárolható nyelvkönyvet nem találtam hozzá, interneten is kevés az anyag. Online angol dán szótárakba nem nagyon bízok.


Valakinek nincs esetleg valamiféle dán nyelvkönyve amitől legszívesebben megszabadulna?:) Vagy szótár.....


(a Kezdők X Nyelvkönyve sorozat kivételével, úgy hallottam az tele van hibával...)



Neten sem találok hozzá sok mindent. Nagyon teccik a nyelv, és szeretek hobbiból nyelvet tanulni, és erre esett a választásom.:)


2011. aug. 5. 23:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kezdők dán nyelvkönyve is majdnem olyan mint egy szótár (mondjuk attól még lehet valami jó könyv hogy akadnak benne hibák), én a helyedben valami gyakorlatiasabbat néznék.

Ha tudsz angolul tudok küldeni anyagot, de nem könnyű, szóval a középfok szerintem nem elég hozzá.


Amúgy tényleg jó nyelv, de nem könnyű, főleg beszédben nem.

2011. aug. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Tudok angolul , angol nyelvű dán nyelvkönyveket már találtam viszont azt csak fontért lehet megvenni. :\
2011. aug. 6. 08:28
 3/27 anonim ***** válasza:

[link]

itt rengeteg nyelvhez találsz anyagot. Én is tanultam dánul, csak elegem lett, hogy jobban megértem a norvégot és a svédet úgy, hogy nem is tanultam azokat, úgyhogy inkább átváltottam svédre:)

2011. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Nyelvtanhoz ezt ajánlom, ez nagyon jó: [link]

Én a Colloquial Danish-sel kezdtem a nyelvtanulást, biztos van szótár is ott, amit le tudsz tölteni.

2011. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Érdekes.:)

Amúgy a Kezdők Dán Nyelvkönyve azért nem jó mert lehet hogy nyújt egy minimális szókincset, de kezdőként nem tudnám hogy egy szó hibás-e vagy nem. Hibásan meg nem szeretném megtanulni.:) SZóval érted?



Amúgy utolsó tényleg jobban megértetted? Hogyan jöttél rá h jobban megérted a norvégot és a svédet?:D

2011. aug. 6. 08:55
 6/27 A kérdező kommentje:
ezt a könyvet hol lehet letölteni?
2011. aug. 6. 08:56
 7/27 A kérdező kommentje:
meg ha le lehet vhol tölteni akk remélem ingyenes :S
2011. aug. 6. 08:57
 8/27 A kérdező kommentje:

a nyelvtankönyvet sikerült letölteni köszönöm !:D


Amúgy kiejtés nem valami egyszerű igaz?:S

2011. aug. 6. 09:04
 9/27 anonim ***** válasza:

Belehallgattam norvég és svéd tv adásokba:) A kiejtés annyira nem nehéz, gyorsan meg lehet tanulni a szabályokat, angolnál könnyebb, csak meg is kell érteni.

Ha kiejtésben nem vagy biztos: [link]

2011. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

server error :))


én innen nézem : [link]


ha vmelyiket nem értem akkor meg : [link]

2011. aug. 6. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!