Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolosok! Le tudja ezt nekem...

Angolosok! Le tudja ezt nekem forditani valaki?

Figyelt kérdés

LEMME GET SOMETHING STRAIGHT... I DON'T HATE HUNGARY. =P But if you talk on my wall please let it be something I understand, that's all. =) I love my Hungarian fans, so don't worry LOL



Ezt nyilatkozta JB facebookon, de sajnos nem vagyok angolos így lövésem sincs mit jelent../:

Valaki lécci fordítsa le!

köszönöm.


2011. jan. 9. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Korulbelul, nyersen forditva:


Hagy legyek oszinte. Nem utalom Magyarorszagot, de ha beszelsz az uzeno falamon, hagy legyen olyasmi amit en is ertek. Ennyi.

2011. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
HADD LEGYEK ŐSZINTE... ÉN NEM UTÁLOM MAGYARORSZÁGOT =P De ha beszéltek a falamon, légyszi úgy, hogy én is értsem. Ennyi az egész =) Szeretem a magyar rajongóimat, szóval ne aggódjatok LOL :)
2011. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a vege lemaradt:


"Szeretem a magyar rajongoimat,ne aggodj."

2011. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm (L)
2011. jan. 9. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez, kérlek, a magyar hozzáálás egyik termése...nyilván teliírogatták magyarul az üzenfalat...aaajj...
2011. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azzal egészíteném ki, hogy az, hogy "let me get something straight" inkább azt jelenti, hogy "na, tisztázzunk valamit"!

Ki a tököm az a JB?

2011. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg, ki az amúgy?
2011. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Justin Bieber.

Jöetnek a fujjongások, lesz*rom :)

Köszi akik lefordították :)) <33

2011. jan. 9. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!