Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Leírnátok ezt nekem magyarul?...

Leírnátok ezt nekem magyarul? (angol)

Figyelt kérdés

"Copy vegas802.exe file into \Program Files\Sony\Vegas Pro 8.0. Then Just Make a Shortcut on desktop... Leave the origional .exe. Now Always Launch Application from Copied .exe (vegas802.exe)

in 0 Days if you want to get rid of that just go to options\prefrences\general\ uncheck " show logo splash screen on startup "


A sony vegas törése. Kb. értem miről van szó, de pár mondatban nem vagyok biztos és most igazán nincs kedvem elcseszni. A válaszokat előre is köszi.


(Igazából nem tudom hova kellett volna a kérdést kiírni, informatika vagy nyelv kategóriába, végül is ide tettem.)


2010. júl. 28. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

masold a vegas802.exe fajlt a \Program Files\Sony\Vegas Pro 8.0. aztan csinalj egy parancsikont az asztalra es ezentul az alkalmazast csak a masold .exe-bol inditsd.

aztan asszem az van, h kiirja h 0 napon belul lejar (vagyis nekem ez tunik logikusnak) es ha ezt meg akarod szuntetni akkor menj a options\prefrences\general\ reszbe es szedd ki a pipat az idezojeles resz elol.

2010. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!