Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit tegyek, ha 22 évesen már...

Mit tegyek, ha 22 évesen már most azt érzem, hogy nőgyűlölő vagyok és egy életre elegem van belőlük? Ha összejönne valami, akkor ez változna?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 18:14
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Aha. Képzelem, mennyi nehézséged lehetett a nőkkel, hogy ilyen megértő vagy. Biztos imádtak kamaszkorodban.
2015. jún. 8. 19:55
 42/43 acelsziv ***** válasza:
Egyáltalán nem. Piszok gátlásos voltam és vagy meg sem mertem szólítani őket, vagy visszautasítottak. Csakhogy elkezdtem tét nélkül haverkodni velük és megtanultam a nyelvüket és hogy hogyan kell bánni velük. Ma már nem gond megszólítanom egy bombázó csajt. Olyat, amilyenhez régen közel se mertem menni. Annyi a különbség, hogy ma már nem párkapcsolatot, hanem barátokat keresek.
2015. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
De mi a teendő, ha egyszer úgy érzed, beleszerettél egy lányba? Én régen rendszeresen beleestem csajokba, most már úgy érzem, ez a képesség kihalt belőlem, mert rájöttem, hogy nem éri meg. De vajon jó-e ez így? És hiába barátkozom velük, aki tetszik, az rendszerint foglalt...
2015. jún. 8. 20:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!