Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit tegyek, ha 22 évesen már...

Mit tegyek, ha 22 évesen már most azt érzem, hogy nőgyűlölő vagyok és egy életre elegem van belőlük? Ha összejönne valami, akkor ez változna?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 18:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Ami leîrtál, az a kis csitri csajok zsánere. Csitri csajt akarsz vagy igazi nôt?? Nem ártana eldönteni..28/N
2015. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Amit leírtam, az az igazság, ahogy a tapasztalataimból eddig leszűrtem. És az élet eddig magasról leszarta, hogy milyen nőt akarok. Csupa olyan lánynál próbálkoztam, akin azt éreztem, hogy komoly és hozzám illő. De ez úgy látszik, az én egyéni szociális problémám, mert őket nem érdekeltem. Képmutatás azt állítani, hogy csak akarnom kell. A fejem tetejére állva se akarhatnám jobban. Most is írogatok egy lánynak, akivel látszólag minden rendben volt, és azt éreztem, vevő rám. Csak épp elfelejt visszaírni. Hoppá. De gondolom ne panaszkodjak. 22 év alatt annyit tanultam meg, hogy a szerelem nem más, mint egyéni szociális probléma. Le van szarva, hogy mit akarsz, ha nem nézel ki elég jól, vagy nem vagy vérprofi, mert a lányoknak csak a legjobb kell. Nagyjából pont abba betegedtem bele, hogy az volt az elvárásom, hogy normális lányt szerezzek. Úgy látszik, túl sokat követelek az élettől.


És nem, NEM voltam mindig ilyen megkeseredett, mielőtt ezzel jönnétek, mert tudom, hogy szokás szerint ez lesz a következő reakció. Tiszta lapként születtem én is, akárcsak mások. A drágalátos csajok tettek ilyenné. Az, hogy itthon meg a rokonaimtól soha semmi mást nem hallottam, mint hogy milyen értékes vagyok és minden csaj ilyen fiút keres és hogy közben rá kellett jönnöm, hogy ez hazugság.

2015. febr. 28. 20:29
 13/43 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom:( Én csak segíteni próbáltam, de ha nem volt hasznos, hát nem volt. 28/N
2015. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Köszönöm, 4 éve megtaláltam a lelki társam, aki kellően őrült hozzám, nem egy átlag jani. Majd te is biztos találsz egy átlag lányt, bár ilyen rosszindulattal nem biztos, hogy sok lánynak fogsz kelleni.
2015. márc. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok egy átlag jani. És nem mindenki iránt szól a rosszindulatom, csak a hozzád hasonlók iránt. Társaságban különben sem mutatok ki belőle semmit.
2015. márc. 1. 10:12
 16/43 A kérdező kommentje:
Amúgy gondolom, átugrottad azt a részt, ahol azt ecsetelem, hogy nem ilyennek születtem. Menj inkább haza a drágalátos párocskádhoz.
2015. márc. 1. 10:15
 17/43 A kérdező kommentje:
És nem, nem egy rosszindulatú szemét vagyok a lányokhoz, hanem kb. a lelkemet kiteszem, hogy végre legyen valami, de akkor is leszarnak.
2015. márc. 1. 10:17
 18/43 A kérdező kommentje:
Egyébként elnézést kérek, ha valakit megbántottam. Tudom, hogy nem a női nemmel kollektíve van a probléma, hanem azzal, hogy speciel nekem az én eddigi életemben még nem jött össze semmi, és ez nagyon frusztrál időnként.
2015. márc. 1. 19:48
 19/43 anonim válasza:
100%

Azt írod, hazudtak neked...otthon.

Ezt ugye ne kend a csajokra.


Aztán, megkérdezhetsz egy nőt (látszólag praktikusan :), hogy mire vágynak a nők??

..és lesz válasz..

Aztán megkérdezel egy másikat..

..és lesz válasz..

..és nem lesz egyforma :)

Önmagukat és a saját kis környezetüket fogják elmesélni általános női tulajdonságként...ők sem tudják, hogy nem általános amit írnak.

Mindegy hogy mondják, Úgy Halld ezeket ahogy van: önmaguk (és barátaik, akár kollégák... a kis környezetük tulajdonságai.).

..ennek analógiájára "hazudtak" otthon is, neked.


Legyél kicsit megengedőbb, engedd, hogy ne a szlogenek, hanem a valóság hasson rád.

Engedd minden nőnek, de minden embernek is, hogy tévedjen, akár önmagáról is..

Lásd az esendőséget is.


Mitől ismerne bármelyik nő, minden nőt? mitől ismerne bármelyik ember, minden embert?

Mitől ismerné önmagát az ember fiatalon? mielőtt szembe jött vele az élet?

Nem ismerik az emberek fiatalon önmagukat sem....szlogeneket mondanak.

Az a szokás, hogy azt mondják, ami a szokás.. :))


Engedékenyebb legyél...akkor elmúlik az a gyűlölet.

..és persze ha összejönne valami, akkor a "nő" szlogen, izé, bla bla..helyére eleve igazi ember, igazi lány kerülne...és ez változna.

(Lehet, hogy a kétség vagy a gyűlölet akkor is sugárzik belőled, ha nem mondod ki! Nem mindegy mit gondolsz.)

Amúgy meg 22 évesen lesz barátnőd, vagy 23 évesen..nem mindegy? Fiatal vagy még. (ez is egy szlogen :)..de ez legalább igaz.

2015. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben voltam. Az a gond, hogy ennyi idősen a "célközönség" a 18-22 éves korig terjedő csitrik. Azt mondják a nők előbb érnek, de ne higgy nekik. A többség ennyi idősen képtelen komolyan gondolkodni. Hiába vagy színes egyéniség, ha nem hányod le az eget egy buliban akkor nem vagy elég vagány. Ha nem jársz diszkóba akkor otthon ülős típus vagy. És még sorolhatnám...

Később majd rájönnek, hogy nem ettől érdekes egy férfi, de ahhoz fel kell nőni.

Szerintem olyannál próbálkozz aki mentálisan korban hozzád illő. (Nekem is idősebb párom van és évek óta boldog kapcsolatban élünk..)

2015. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!