Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit tegyek, ha 22 évesen már...

Mit tegyek, ha 22 évesen már most azt érzem, hogy nőgyűlölő vagyok és egy életre elegem van belőlük? Ha összejönne valami, akkor ez változna?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 18:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy változna a helyzet,te már örökre nőgyűlölő maradsz.
2015. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Örökre biztos nem, legfeljebb a halálomig. De én ezt se hinném, mint ahogy azt se nagyon szokás komolyan venni, amikor a kamaszok azt mondják a szüleiknek, hogy utálják őket. Elárulnád, pontosan miből gondolod ezt?
2015. febr. 28. 18:23
 3/43 anonim ***** válasza:
64%
Mi az, hogy nőgyűlölő vagy? Hogy lehet a nőket gyűlölni, elhiszem, hogy volt már pár nagy csalódásod, de ezért most az egész női nemet gyűlölöd? Ásd el magad!
2015. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Ez olyan terápiás dolog, tudod. Mikor iszunk egy sört, és a haverjainkkal megállapítjuk, hogy minden nő egy ...., vagy ugyanez női kivitelben: a csajok egymás vállán kisírják magukat, elmennek vásárolgatni és megbeszélik, hogy minden férfi disznó.


Amúgy meg valahol a nők mind ugyanúgy működnek, ennyiben jogos, hogy egy kalap alá veszem őket. Azt utálom bennük a legjobban, hogy rettenetesen következetlenek és megbízhatatlanok. Minden nő állandóan arról pofázik, hogy nekik mennyire imponálnak a rendes fiúk, miközben a tetteik meg azt mutatják, hogy magasról leszarják őket.

2015. febr. 28. 18:33
 5/43 acelsziv ***** válasza:
100%
nem baj barátom, b u z i nak még jó leszel :D :D
2015. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Akkor én kivétel vagyok. Marhára unom a tipikus rendes, átlagos fiúkat, sosem kéne ilyen anyuci szeme fénye, kitűnő tanuló jó gyerek. És ja, ezzel sok nő így van, csak nem mindenki mondja meg. De olyan is van, akinek ez jön be.
2015. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

"Marhára unom a tipikus rendes, átlagos fiúkat, sosem kéne ilyen anyuci szeme fénye, kitűnő tanuló jó gyerek. És ja, ezzel sok nő így van, csak nem mindenki mondja meg. De olyan is van, akinek ez jön be."



Semmi baj, van elég félresikerült, megbízhatatlan, idióta paraszt, akit megkaphatsz. Hagyd meg a mintagyerekeket azoknak az elvetemülteknek, akik normális kapcsolatot és nyugodt házasságot akarnak, nem egy alkesz lúzert :d Meglátjuk, 15 év múlva is így gondolkodsz-e. Tudom, hogy nagyon szexik a rosszfiúk... még. Aztán majd ha kocsmatöltelék lesz belőle, aki elmegy az összes könnyű nőcskével és otthagy, akkor sírhatsz.

2015. febr. 28. 19:43
 8/43 anonim ***** válasza:
Egyszerûen légy férfias. Gáláns, udvarias, magabiztos, hordj elegáns inget és látszon rajtad, hogy a saját lábadon állsz, harcos típus vagy és nem félsz a felelôsségtôl;) 28/N
2015. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

22 évesen még nem állok a saját lábamon, ha ezt anyagi értelemben érted. És az útkeresésem is még javában tart. Azonban nem hinném, hogy ezek ne lennének igazak a többi korombelire.


Kevésbé lenne képmutató, ha a tanácsod a következőképp hangzana: "Nézz ki jól, és akkor bármit csinálhatsz, odalesznek érted a lányok. Ha girnyónak születtél, akkor megszívtad, mert a természet szerint nem vagy méltó arra, hogy utódjaid legyenek."

2015. febr. 28. 20:04
 10/43 anonim ***** válasza:
:( Nem tudom mirôl beszélsz.. egyszerûen leîrtam, hogy én nôként mire bukom. Ha 22 évesen anyagilag nem vagy független, azzal semmi baj sincs, vannak ezzel îgy, de legyen meg benned az ambíció, hogy független légy.
2015. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!