Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit tegyek, ha 22 évesen már...

Mit tegyek, ha 22 évesen már most azt érzem, hogy nőgyűlölő vagyok és egy életre elegem van belőlük? Ha összejönne valami, akkor ez változna?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 18:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy miként érvel valaki. Téged csak a saját gondolataid és szenvedésed érdekel. Nem látsz és nem is akarsz látni ezen túl.
2015. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

"szerintem tegyél egy szivességet és a későbbiekben se szaporodj."


Te ezt nevezed érvnek? Majd szívesen reagálok, ha lesz mire. Ha nem látnád, elég sok hozzászólásra reagáltam már.

2015. ápr. 2. 13:00
 33/43 anonim válasza:

a 31-es nem én voltam, de ez látszik a százalékokon is... tehát nem állítottam hogy elhangzott volna a számból egyetlen érv is. :D

amúgy meg egyik nem sem jobb a másiknál, csak te a férfiak rossz tulajdonságaival nem foglalkozol persze. pedig ott is vannak a rendesek, meg az olyanok mint te. :D



"Amúgy meg valahol a nők mind ugyanúgy működnek, ennyiben jogos, hogy egy kalap alá veszem őket. Azt utálom bennük a legjobban, hogy rettenetesen következetlenek és megbízhatatlanok. Minden nő állandóan arról pofázik, hogy nekik mennyire imponálnak a rendes fiúk, miközben a tetteik meg azt mutatják, hogy magasról leszarják őket."

a férfiak is ugyanúgy működnek valahol. sőt, az emberek egy az egyben, ha megfigyeled. te is pl sok hasonlóan elb*_:aszott társaddal találkozhatsz pl ezen az oldalon, akinek van egy-két rossz tapasztalata (igen, az a 10-20 eset egy-két rossz tapasztalatnak számít a nagy egészet tekintve), és az összes nőt gyűlölni kezdi. felettébb bölcs.

(a megbízhatatlanság egyébként pont hogy nem a nőkre jellemző általában.)


"Semmi baj, van elég félresikerült, megbízhatatlan, idióta paraszt, akit megkaphatsz. Hagyd meg a mintagyerekeket azoknak az elvetemülteknek, akik normális kapcsolatot és nyugodt házasságot akarnak, nem egy alkesz lúzert :d"

mert csak ez a két véglet létezik? :D biztosan egyszerű ember lehetsz, ha így gondolkozol.


"Nézz ki jól, és akkor bármit csinálhatsz, odalesznek érted a lányok. Ha girnyónak születtél, akkor megszívtad, mert a természet szerint nem vagy méltó arra, hogy utódjaid legyenek."

a környezetedre tett megfigyeléseid nagyon hibádzanak. csak azt látod meg amit meg is akarsz. ezek után hogy lehetne komolyan venni bármit is, amit mondasz.


"Nagyjából pont abba betegedtem bele, hogy az volt az elvárásom, hogy normális lányt szerezzek. Úgy látszik, túl sokat követelek az élettől."

ha számodra ez a legfontosabb, és ennyi tönkreteszi az életedet az elég szomorú. akkor nem sok érdekeset találsz magadban, olyat amivel foglalkozhatnál, a gondolataid sem lehetnek túlságosan mélyek és összetettek.


"Én sem vagyok egy átlag jani. És nem mindenki iránt szól a rosszindulatom, csak a hozzád hasonlók iránt. Társaságban különben sem mutatok ki belőle semmit."

nagyon is átlagos vagy sajnos... csak nem látod be, ahogy az emberek 90%-a sem. ez az önajnározás egyébként sem jó semmire. max arra hogy álmagyarázatokat adj a téged ért sérelmekre.

most akkor társaságban megjátszod magad? egyébként elég nehéz az ilyet nem kimutatni. egy idő után úgyis feltűnik másnak is. lehet utána el is megy a kedvük tőled.


"Amúgy gondolom, átugrottad azt a részt, ahol azt ecsetelem, hogy nem ilyennek születtem. Menj inkább haza a drágalátos párocskádhoz."

egy cseppet sem tűnsz rosszindulatúnak. :D


"Egyébként elnézést kérek, ha valakit megbántottam. Tudom, hogy nem a női nemmel kollektíve van a probléma, hanem azzal, hogy speciel nekem az én eddigi életemben még nem jött össze semmi, és ez nagyon frusztrál időnként."

maga vagy a következetesség.


"Ők nem merülnek el annyira a részletekben, nem játékosak, kísérletezőek, amiből később kialakulhat egy tudományos érdeklődés, nem az elvont, távoli, hanem inkább a közvetlen célok, nem az elvek, hanem inkább a józanság és a biztonság érdekli őket. Nem szélsőségesek, nem halnak meg eszmékért, nem csinálnak őrült dolgokat ideológiák hatására, nem is izgatják őket ezek. Ők csak a biztonságos, reális életre törekednek, mert a természet rendje szerint ezzel lehet biztosan életben maradni."

ezt nem is értem, hogy gondolhatod komolyan. hogy az evolúciónak ez a célja a nőkkel, a férfiakkal meg az hogy milyen k._:urvajók legyenek.

az evolúció szempontjából MINDKÉT nemnek az a célja, hogy továbbörökítse magát. a férfi ezért akar minél több nőt megdugni, a nő ezért akarja hogy a legjobb dugja meg.

az, hogy a férfiak vannak jelen művészetben, tudományban stb, annak kulturális okai vannak, semmi egyéb. akkor kezdődött, amikor a férfi elnyomta a nőt, mert erősebb. a vallásnak különösen nagy szerepe van ebben. kereszténységnek is... de pl a muszlimok esetében a nőknek szó szerint meg van tiltva az, hogy tanuljanak. titokban, otthonról elszökve tanulnak együtt. már akinek van bátorsága, mert ha elkapnak megköveznek pl, de meg is ölhetnek. sok más is megvan tiltva nekik persze. (nem vezethetnek autót, nem mutatkozhatnak az utcán egyedül, de még ha a házba belát egy férfi, és meglátja a nőt, azért is kaphat büntetést, mert ugye tisztátalan. a nő viszi bűnbe a férfit, ezért gyűlölni kell stb. a kereszténység se volt jobb, csak már visszavett.)

na de ha megnézed pl a vikingeket. ott férfi és nő egyenlő volt minden szempontból. minden munkát elvégzett stb. kénytelenek is voltak, ha elment otthonról a férfi.

tehát eléggé képmutatás így beszélni a nőkről, ahogyan azt te teszed. attól még hogy te férfinek születtél, nem vagy automatikusan intelligens, kreatív, logikusan gondolkodó. ezeket az égvilágon bárki fejleszteni tudja magában. (de ismét megemlítem, a nőknek is vannak ugyanúgy szörnyű tulajdonságai.)


"ha az igazságra vagy kíváncsi a nőkkel kapcsolatban, akkor a legkevésbé a nőket kell megkérdezni. Hazudnak, mint a vízfolyás, anélkül, hogy TUDNÁNAK RÓLA. Nem következetesek, nem azt teszik, amit mondanak, nem ismerik magukat. Boldog nőnapot!"

nem csinálsz egyebet, mint kinyilatkoztatásokat teszel. te nem érvelsz, hanem eldöntöd valamiről, hogy az úgy van ahogy te mondod. ez olyan, mintha én azt mondanám neked hogy a fű piros.


"Már átfordult. Sokszor már most kedvem lenne tömeggyilkosságot végrehajtani."

:DDDD

hihetetlenül intelligens vagy.


"Fogalmad sincs, milyen érzés úgy élni, hogy csak azt a visszajelzést kapod az élettől, hogy az, aki vagy, az nem elég."

"Én nem azt mondom, hogy semmi nem jön össze az életemben, mert a csajozáson kívül eddig nagyjából minden összejött. Komolyan."

most akkor csak azt a visszajelzést kapod az élettől hogy nem vagy elég, vagy végülis minden összejött?


"Majd szétvet a nemi vágyad? Hát, szar ügy, öcsém, így jártál. Minket nem érdekel. Senkit nem érdekel."

feküdjön alád mindenki akire szemet vetsz? tudod ha ennyire szétvet a nemi vágyad, elmehetsz k_?łurvázni is.


"Amúgy meg jártam pszichológushoz, sokat. Nem éreztem túl hasznosnak. Nem éreztem soha azt, hogy nagyon mélyen belelátna a gondolataimba és rámutatna, hogy hol gondolom rosszul és min változtassak. Csak hallgatott és néha megszólalt."

hogy lehetne hasznos számodra egy pszichológus, amikor nem is vagy hajlandó elviselni más véleményét? sőt, még a tényeket sem.


"Hány férfi tud olyan életet élni, amilyet akar?"

és hány nő tud olyat? vagy a nők így álljanak sorba hogy a férfiak válogassanak köztük? azt kívánod a nőknek amin állításod szerint most a férfiak mennek keresztül? cseppet sem rosszindulatú dolog.


"Úgyhogy örüljön ***ára a fejének, akinek ez könnyen összejött és főleg örüljön annak, hogy én nem vagyok ott, mert képes lennék szétverni a tökéletes párkapcsolatát egy baseball-ütővel. Jó éjt!"

"Utóirat: és akinek erre az a válasza, hogy csak telenyavalygom az oldalt, azt már így előre is szeretném elküldeni a kedves ****a anyjába a Hold túloldalára, hogy ott tegye boldoggá a hetvenlábú szőrös talpú marsi pillangó egy szögesdróton keresztül."

ennyi rosszindulatúságot lehetetlen elrejteni mások elől. :D


"Mi, a frusztrált értelmiségiek láthatóan senkinek nem kellünk."

egy "értelmiségi", mondjuk inkább intelligensnek, soha nem tesz ilyen kijelentéseket. egy intelligens ember mindig kételkedik önmagában. nem mondogatja azt se, hogy milyen jó ember stb.


"A világ egyszerű alaptörvények szerint működik. Az erősebb győz, a gyenge sosincs biztonságban."

"Mindenki a lehető legjobb partnert akarja."

ha azt gondolod, hogy ez az evolúció, ennek kell történnie az életben maradáshoz, akkor meg minek gyűlölni a nőket? ők tehetnek róla hogy nem te vagy a legjobb vagy a legerősebb? igazán hagyhatnád magad szelektálódni akkor.


"Egyébként rohadtul idegesít, hogy a többségük iszonyatosan beképzelt. Nem tudom, mi a ***ra."

én azt nem értem te mi a f._aszra vagy ennyire beképzelt. mert anyuka azt mondta hogy az ő fia a legszebb, legokosabb?

2015. ápr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
Én szeretek egyedülálló lenni. :D
2015. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Az ilyen "gyűlölködés" általában azoknál szokott megjelenni, akiknek már a családjában is gond volt női oldalról, például az anya nem úgy bánt a fiával ahogyan kellett volna, vagy az apától hallotta folyamatosan a nők ócsárolását.

De én például a fiúkban csalódtam, bár nem mondanám hogy meggyűlöltem őket, csak most már ésszel választok kapcsolatot.A szép fiúk az ágyba valók, a papucsok meg férjnek.Igazi szerelem meg a könyvekben létezik.Nekem sok könyvem van...

2015. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

De azért ne általánosíts, vannak kivételek, én például nő létemre igencsak elvont vagyok és érdekelnek a tudományok is, pedig már nem vagyok tini.De amúgy gyerekem is van :)

De hát én nem vagyok egy "hétköznapi" eset.Na, de nem is ijesztgetlek tovább..

2015. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Ne vedd 100%-ig komolyan, de van benne igazság, érdemes meghallgatni:

https://www.youtube.com/watch?v=853FP5ydkHU


Írod valahol, hogy a lelkedet is kiteszed, arról jutott eszembe.

2015. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 acelsziv ***** válasza:
Hogy te milyen egy életképtelen, rinyáló nyominger vagy kérdező... Jobb is, ha nincs melletted nő. Meg sem érdemelnéd. De legalább ezt a nyomorult fajtádat nem szaporítod és ez egy jó dolog.
2015. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

"Jobb is, ha nincs melletted nő. Meg sem érdemelnéd. De legalább ezt a nyomorult fajtádat nem szaporítod és ez egy jó dolog."


Kösz, tesó, én is szeretlek! :D Hasonló jókat! ;)

2015. jún. 8. 17:50
 40/43 acelsziv ***** válasza:
Kösz. Van egy gyönyörű feleségen és egy csodaszép kislányom :)
2015. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!