Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mennyire néznének rám furán...

Mennyire néznének rám furán Magyarországon, ha elmennék Halloweenkor cukorkát kéregetni?

Figyelt kérdés
Lehet elküldenének a francba. :DD
2009. okt. 16. 17:45
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:

Hát vagy elküldenek a p*csába, vagy csak azt mondják, hogy mit majmolod az amerikaiakat.. vagy nem lesznek otthon.

Bár jó szokás lenne, mert vicces, meg minden, de ez itt Mo.. :/

2010. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Gyere, betlehemezzél, locsolkodjál vagy akármelyik szép hagyományunkkal gyere kérni.

De ne azzal, hogy höhö adjá' csokit. Persze ez egyszerűbb.

2010. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
50%
Mi is elmentünk cukorkát gyűjtögetni halloweenkor.Azt hiszem hogy 6 an mentünk és 1 szatyornyi csoki,cukor stb gyűlt össze.Az öregebbek persze nem értették hogy miről van szó de elmondtuk nekik hogy ilyenkor mit kell csinálni :DAmúgy rendesek voltak...13/F
2010. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
Szia! Én is elszoktam menni cukrot kéregetni a barátnőmmel Halloween-kor és nekem mindig adnak! :) Mindig azt szoktuk mondani: " Halloweenosok vagyunk cukorért vagy csokiért jöttünk! " Nállunk nagyon aranyosak az emberek, valaki egy egész tábla csokit is szokott adni! :) Minket soha nem küldtek el! :)) Sok sikert! :)
2011. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

Szia Zorka! Berta vagyok! ( előző válaszolónak írok, remélem hogy ő az) én vagyo az egyik barátnője akivel menni szoktunkn és idén is megyünk, Eger mellet egy faluban, és ott tényleg aranyosak az meberek és mindig adnak valamit, cesrébe mi is mindig meglepjük őket valamivel! Lufival,a gyerekeknek színezőt adunk, vagy vicces sütit készítünk! :) Szerintem nem az a ényege ennek hogy minnél több csokit tudjunk összehalmolni, hanem az hogy jól érezzük magunkat, és a haloweennak is megvan a varázsa. Az én részemről engem nem érdekel hogy amerikai ünnep,mert miért nem tarthatnánk több ünnepet, nem az a lényeg hogy jól érezzük magunkat a világon? Ha nekünk ez jó, akkor miért ne csináljuk? hA VALAKINEK PEDIG AZ A VÉLEMÉNY, HOGY EZ HÜLYESÉG AKKOR AZ NE MENJEN, és ne adjon cukrot másoknak sem. Nem hiszem hogy azok a gyerekek pont ezen fognak felsérülni. Nekünk is volt egy-két ilyen ember. Mi azokkal nem is foglakoztunk. Többet nem mentünk hozzájuk. Ha nekik ez nem jó akkor ne is foglakozzanak ezzel. Naszóval az a lényeg, hogy csináld azt ami neked jól esik! ( persze nem mindig) de ilyen dolgoknál tiéd a döntés! :) Ha pedig valaki hülyének néz, akkor ne foglakozz vele! :) Az is lehet, hogy senkitől nem kapsz cukrot, de az sem baj. Kiprónáltátok.:) Próba, szerencse! :) Remélem segítettem :)


Berta

2012. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!