Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mennyire néznének rám furán...

Mennyire néznének rám furán Magyarországon, ha elmennék Halloweenkor cukorkát kéregetni?

Figyelt kérdés
Lehet elküldenének a francba. :DD
2009. okt. 16. 17:45
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Hát...ha fiú vagy és cuki és becsengetnél hozzánk akkor cukorkákkal együtt még a telefon számomat és bedobnám a kosaradba :D:$

DE most tényleg...Jó mondjuk az elején énis néznék egyett h. úristen mijez de am sztem vicces meg aranyos és evvel semmi baj sincs.Ez nem azt jelenti h. más népektől elvesszük a szokásait...Ez szórkaozás...És ne akarjátok azt mondani h. ti mentek betlehemezni stb...:DDDD


De sztem próbáld és megtudod ;D

2009. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
52%

Én elküldenélek a fenébe. Biztos nem fogok cukorkát adni vadidegeneknek. Főleg gondolom, hogy nem aranyos hét éves fiúcskáról vagy kislányról van szó.

Itt valaki írta, hogy nekik adnak, mert ha nem, tudják mi a következmény. Hát most komolyan, ha valami vadidegen kölykök jönnének nekem, hogy adjak csokit és nem adok, aztán meg mondjuk megdobálják a házamat, akkor biztos, hogy nem az lenne az első, hogy majd jövőre adok, hanem elkapnék belőlük egyet-kettőt, jól fejbe csapnám, aztán mondja csak meg ki fia borja, mert nem hiszem, hogy az anyja értékeli, hogy embereket zaklat, mert nem hajlandóak neki csokit meg cukrot adni.

2009. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
63%
Hallowen nem halottak napján van úgyhogy nem a szeretteidre emlékszel egyik válaszoló! És én is örülnék ha nálunk is lenne, de hát Magyarországon mindent elítélnek az emberek amiben kis öröm is van, ahogy itt is egy két ember!
2009. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
5%
apád f.szát azt, akkor költözz el
2009. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
45%

Ha tetszik ha nem, ez magyarország...

Akkor kéremszépen holnaptól az amerikaiak is tartsák meg a busójárást!

Az is jó móka ám'!

2009. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
93%
17:16os vagyok. Köszi a lepontozást! És igen ez aztán az igazán magyarokra jellemző szokás...megprobálják másokra erőltetni a véleményüket (hozzáteszem elég gusztustalan módon) és mindenkit lebarmoznak akinek más a véleménye! Mért baj az ha más örömét leli egy töklámpás elkészítésében pl? Mért fáj ez ennyire nektek? Na igen ahogy mondtam ezek az igazi magyar szokások!
2009. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
18:19es elég gusztustalan vagy!! Minek írnak ide ilyen barmok akik még egy normális véleményt sem tudnak leírni?
2009. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs, de te meg most bejössz ide háborogni, hogy milyen bunkók az emberek, hogy nem tapsikolnak a halloween megünneplésének, meg másra erőltetik a véleményüket. Mert te most mit csinálsz?


Ünnepeljed bszod, faragjál tököd meg anyád kínját, de ne várd már el, hogy földhöz verjük a seggünket, ha egy rakás vadidegen hülyegyerek beállít, hogy adjunk nekik cukrot meg csokit.

2009. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
90%
Mélységesen megdöbbentem ezeket a félrebeszélő válaszokat nézve. Nagyon elkanyarodott a téma mint mindig és sokan nem is a kérdéssel törődnek hanem, hogy vitatkozzanak és undorító szavakat dobáljanak azokhoz akik mást gondolnak mint ők! Ezek az embereke meg azt fogadják el akár tetszik akár nem, hogy vannak olyanok akik nem zárnak ki az életükből új dolgokat sem a régiek mellett! Ha már olyan könnyen tudják írni, hogy akár tetszik akár nem ez itt Magyarország, akkor vissza felé is könnyen mehet ez a válasz. És ez egyáltalán nem jelenti, hogy mindenben utánozzuk az amerikaikat.
2009. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

18:48as!

Látod pont erről beszéltem! Én legalább kultúráltabban leírom a saját véleményem! Nem úgy mint pl te. És te mi jogon küldessz el valaki az anyjába azért mert ezeket megteszi? És képzeld nálunk sem szoktak cukorkéregető gyerekek tömkelegei szaladgálni az utcán de volt valamelyik évben, hogy megszervezték a közeli gyerekek és akikkel megbeszélték hozzájuk elmentek! nem idegenekhez! Ne izgulj hozzád nem fognak valószínű! De ha mennek is nyugodtan zavard el őket és mond el egy 10 éves gyereknek is ugyanolyan módon a véleményed mint nekünk!

2009. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!