Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért félnek és visítanak az...

Zsizsik666 kérdése:

Miért félnek és visítanak az emberek ha ilyen szituációba kerülnek? (alább írva)

Figyelt kérdés

Jön egy egér és akkor JAaaaaaaaaajjjjj egggééérrrr!!! Sikít, rohan visít, nem értem mi van az emberek agyával. Most feláll a székre, toporzékol, hisztizik vagy elrohan, de miért? Mikor az nem bánt. Jó, megharap, na és akkor, engem már harapott meg de csak akkor ha megfogtam. Fogja leüti, ha annyira zavarja, de miért gondolja, hogy az egér majd megtámadja?

A békától is miért félnek? Elplattyog k. messzire, vagy ha nem, mi van? Meg az olyan bogaraktól, amik csak repülnek, de nem csípnek. Jó a darazsat azt még megértem, ha elfut előle, főleg az ilyen marha nagy darázs elől.

De az egér..meg a béka?



#egér #béka #gagyiviselkedés
2012. okt. 8. 22:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ha csíp vagy ilyesmi az más. A fóbia is érthető, meg az undor is. De én még sosem láttam fóbiától visítani embereket, inkább sírva fakadnak, leblokkolnak. Úgy látszik az egérfóbia jár csak sikítozással, esetleg a béka :)
2012. okt. 9. 09:51
 12/19 anonim ***** válasza:

Először azért sikítanak, mert rohadtul megijednek a hirtelen felbukkanó 5 cm-es szőrös valami láttán. (Végig egérről fogok beszélni:)) Aztán már nem sikítoznak egyfolytában, ott jön a képbe a fóbia, a megmagyarázhatatlan félelem. Nem akarják, hogy hozzájuk érjen az egér. Én is hajlamos vagyok halkan visítani egyet ha túl közel jön egy b.zi darázs. Pláne ha lesből támad a .eci:D

A békától meg szimplán sokan undorodnak, mert olyan nyálkás szegény. Nekem semmi bajom sem az egérrel, sem a békával, pedig anyám sikítozott anno az egértől:) Vannak sikongatós egyedek, és nem sikongatósok. Pasit is hallottam már nyeszlett hangon felsikítani amikor megijedt egy általa hőn szeretett állattól:D Na az vicces volt.

2012. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 mustafa33 ***** válasza:
0%
mert lukat keres és belebúj ☻
2012. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Először azért sikítanak, mert rohadtul megijednek a hirtelen felbukkanó 5 cm-es szőrös valami láttán"


Én nem vagyok fiatalember, de nem hallottam olyan Nőről, aki a fent említett dologtól megijedne.

2012. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát amire te gondolsz annak a felbukkanására adott helyzetben lehet számítáni, de ha egy ajtó kinyitásakor a fejemre esne, akkor megijednék. Más esetben pedig a kihívástól, hogy hogyan tudnám akkorától jól érezni magam.:)
2012. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jutott, mikor édesanyám ment ki teregetni és sikítva jön be, hogy egééééééér. A tetőről esett a fejére egy, már vagy 10 éve, de megfulladok a röhögéstől. :D
2012. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
LOL
2012. okt. 12. 18:59
 18/19 anonim válasza:
Én rettegek a békától kiskorom óta egyszerűen nem tehetek róla.. ledermedek és elkezdek fulladni volt olyan már, hogy össze is estem. Bárhogy is próbáltam soha nem tudtam leküzdeni ezt a félelmemet szerintem nem is fogom. Az egértől viszont egyáltalán nem félek sőt én meg is simogatnám annyira cuki :D
2012. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
egyszer kimentem a nyitott színbe, és egy felakasztott hálós szatyron, amiben szárazkenyér volt, vagy 100 pici 3 centis barna egeret láttam, olyan cukik voltak....
2012. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!