Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a véleményetek a Székely...

Mi a véleményetek a Székely Himnuszról? Hallottátok már? Miért nem szeretik sokan?

Figyelt kérdés
Láttam pár blogban(magyar) ahol nagyon nagy megvetéssel írnak a székely himnuszról és egyáltalán a székelyekről és a határon túli Magyarságot sem kímélve semmi együtt érzéssel leírják őket. Szerintem ez borzalmas, hogy sok ember azt se tudja mit mondd. Okokat kérnék azoktól akik ellene vannak, hogy miért? Mit ártott neki egy Erdélyi Magyar ember?
2012. máj. 24. 23:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghallom a Székely Himnuszt, azonnal könnybe lábad a szemem. Ennek pedig egyetlen oka van, hogy a nagyapám imádta, mert az ő nagyszülei székelyek voltak. Én magyarnak érzem magam és magyar is vagyok, mégis bőgök a székely himnuszon.
2012. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!