Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallottam egy tanáromtól,...

Hallottam egy tanáromtól, hogy ha valaki kimegy Kanadába, akkor kap állampolgárságot és 5 évig minden hónapban kap 900 dollárt! Ez mennyire igaz? Ti is hallottatok róla?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. febr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem vmi ilyesmire gondolt :)
2012. febr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges:) de ő teljesen mást mondott, most viszont találtam valamit, érdekes! [link]
2012. febr. 29. 16:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Na jó, ezt a belinkelt sztorit ugye nem veszi komolyan senki? :)
2012. febr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bánomisén ***** válasza:
100%

A kanadaiak már azon tűnődnek, hogyan vonják meg Magyarországtól a vízummentességet úgy, hogy ne legyen belőle diplomáciai galiba, nem még ilyen juttatásokat adni :-D

Képtelenségnek tartom, hogy csak azért, mert valaki a világ másik feléről odaállít, rögtön állampolgárságot és lóvét kapjon a semmiért, ez nonszensz.


Egyébként találtam néhány sort a kanadai állampolgárság feltételeiről - merthogy vannak feltételek, nem elég csak odasétálni:


[link]

2012. febr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Abból az orszából tényleg hamar kivágnak, ha nem dolgozol.
2012. febr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is olvastam, és csodálkoztam is rajta, hogy kap még pénzt is aki oda kimegy?! Először nem hittem el, ezért megkérdeztem az egyik ismerősömet és ő is ugyan ezt mondta, szóval, most nem tudom mi van? De azért még kutakodom ez után!
2012. febr. 29. 17:08
 8/12 bánomisén ***** válasza:
100%
Városi legendák keringenek a kanadaiak vendégszeretetéről, de ezek tényleg csak városi legendák, közük nincs a valósághoz.
2012. febr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát minden estre, azért szerintem jobban megéri Kanadába menni, mint itthon maradni, no munka. Kanadában legalább vannak lehetőségek. Azért rákérdeztem az egyik Amerikai ismerősömre hátra hallott ő is erről valamit! Azért köszi a válaszokat!
2012. febr. 29. 17:16
 10/12 anonim ***** válasza:

első és második vagyok :)


állampolgárságot nem adnak rögtön, de menekültként ha elismernek, akkor adnak pénzt, részlet az egyik írásomból:

Sokak szerint a magyar menekültek nagy része megalapozatlanul, pusztán a kanadai állam nagylelkűségének kihasználására menekül el hazánkból, ugyanis amíg nem születik döntés a kérelmezők ügyében addig különböző szociális juttatásokra jogosultak, ráadásul Kanada a többi országnál nagyvonalúbban határozta meg a jogosultság előfeltételeit.

2012. febr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!