Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A japánoknak mi örömük az...

A japánoknak mi örömük az életben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h egész életükben reggel 9 től este 9-ig güzüznek, utána hazamennek egy 50m2-es lakásba és 4-en nyomorognak benne; éppen ezért nem tudnak venni házimozi-t, edzőgépet stb. mert nincs tér. Az utcák túlzsúfoltak ezért nagy drága autót szintén nem tudnak venni hiába van rá pénzük. Az ország kicsi mert a nagy része hegy ezért kirándulni se sokat tudnak belföldön. És nyaralni meg azért nem tudnak elmenni mert egész évben kapnak 1 hét szabit. A vasárnap pedig a házimunkával, bevásárlással, nagyszülőknek való besegítéssel telik. A gyerekeket az utca, a tv, és a playstation nevelik. És mindennek tetejébe ezzel meg vannak elégedve, jó ez nekik.

Tehát akkor miért élnek??


2011. jún. 2. 19:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végülis én arra gondoltam, h legalábbis én nekem az az életszemléletem, h 1 életem van és addig kell hawaii-ozni amig tudok! Pl. zsidót és arabot sose láttam megszakadni a munkában. De tudom, h ezek kultúrális különbségek ami másik téma lenne éppen ezért ebbe nem megyek bele...
2011. jún. 9. 09:28
 12/18 anonim ***** válasza:
istenem.. megint a sztereotípiák
2011. jún. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Apám zsidó és napi 10 órát dolgozik. Sőt sokszor hazahozza munkát. Nah most erre mit fogsz mondani?
2011. jún. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az állításom az volt, h nem szakadnak bele a munkába és nem az, h hány órát dolgoznak...
2011. jún. 12. 17:53
 15/18 anonim ***** válasza:

Na jól van... Én itt hagyom ezt a beszélgetést, nem is tudom minek mentem bele.

Úgysem tudlak meggyőzni.

2011. jún. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

és tök jók a yaoi - jaik van benne fantázia

aki nem tudja mi az a yaoi keressen rá lányoknak ajánlom

2011. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

japanok, magyarok es zsidok egy topicban...


Kerdezo:

Ha szerinted nincsen egyenes aranyban a befeketett munka / tanulas az elert hozammal, akkor "addig kell hawaii-ozz amig tudsz"!!!

2011. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
eloszor tedd fel azt a kerdest magadnak, hogy "nekem mi oromom van az eletemben". Mert nalunk az a "meno" hogy egesz nap othol sme legyunk ne dolgozzunk es ne segitsunk senkinek csak bulizunk es szorjuk a penzt piara drogokra es cigire, ez meg nem azt jelenti, hogy a mi eletunk jobb mert nalunk nem olyanok a hagyomanyok. ok attol meg ugyan ugy boldogok lehetnek, es ertelmet lathatnak az eletukben
2011. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!