Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érezted azt már az életben...

Érezted azt már az életben hogy semmire sem vagy jó és semmihez nem értesz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen

de nem zavar

2011. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éreztem már ilyet elég hosszú ideig, nem volt kellemes. Sikerült azonban kimásznom belőle és most már látom, hogy az egyik legjobb dolog volt az életemben, hogy így kiábrándultam magamból. Megláttam a hibáimat, rádöbbentem mennyire naiv voltam. Csomó új lehetőséget láttam meg egyszerre az életben, amiket sikerült is kihasználnom. Az élet egy hihetetlen nagy ajándék, akárki akármit mond! :)


Itt egy hasznos oldal, ha szeretnél kimászni a gödörből: [link]

2011. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyet ertek a masodik hozzaszoloval.

Valahogy en se astam el magam, hanem rajottem, h valtoztatnom kell

Szerencsere sikerult.

Bar ma megint ram jott, mert a multon derengtem, h hamarabb kellett volna, de pont osszefutottam volt munkatarsakkal es azt gondoltam, h meg koszonni se fognak, erre ugy koszontottek, mint h ha en lettem volna anno az esz a csapatban meg a legjobb fej munkatars.

Elgondolkoztam, h lehet az akkori depresszios hangulatom miatt leertekeltem magam joval, mint aki akkor voltam valojaban.

Egyebkent en is orulok, h igy alakult, mert olyan jo erzes volt tenni, h nem adtam fel es vegre sikerult megmutatnom magamnak, h ha akarok, tudok.

2011. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te azt tudnád! :D Folyamatosan az járt a fejemben, hogy csak a pénzt meg az energiát viszem, de közben nem vagyok képes semmit sem alkotni. De aztán összeszedtem magam valahogy. A hobbijaimmal elvagyok, kreatívan, a többi meg alakul.
2011. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!