Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány éves korod óta érzed...

Hány éves korod óta érzed magad felnőtt nőnek? És előtte minek érezted magad?

Figyelt kérdés

És kellett hozzá valami (pl egy párkapcsolat, egy házasság, egy saját gyerek, egy munkahely, egy lakás, stbstb) vagy csak úgy belülről jött?


Jelenlegi kort is írjatok légyszi!


2010. aug. 28. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Lássuk csak... 16 évesen kezdtem dolgozni, nem diákmunka volt, tehát napi 10-12 órát, és még abban az évben elutaztam egyedül, a saját pénzemből Londonba, attól kezdve rohadtul önálló, felnőtt nőnek HITTEM magam. Aztán kb. 28 évesen megismertem valakit, akinek meg akartam felelni, ezért sokkal többet törődtem a belső értékeimmel, tartalmasabb életet kezdtem élni, a nőiességem is akkoriban kezdtem "érezni". Így utólag azt mondanám, hogy 16-28 között csak egy talpraesett, de későn érő fiatal lány voltam, annak a férfinak és az új életformának hatására értem "igazi" nővé.

N/31

2010. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

17 éves korom óta.

Ekkor ébredtem rá, hogy én egy önálló ember vagyok, akinek a boldogsága nem másoktól függ, és ekkor kezdtem el tenni magamért.

Addig is voltak próbálkozások, kamaszos felismerések, útkeresés, de 17 évesen lerángattam magamról a megfelelni vágyást, a kötelezően ránk húzott szerepet, a lelki függőségeket és elkezdtem a saját elveim szerint élni.

2010. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!