Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol érezted legjobban magad?...

Hol érezted legjobban magad? (bőv. Lentˇˇ)

Figyelt kérdés

A közösséged hol volt a legjobb (, vagy éppen melyik időszakban érezted a legjobban maga pl:kamasz ) ?

oviban XD,általánosban, középsuliban , munkahelyen ?

KÖSZ A VÁLASZOKAT


2010. nov. 2. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ovira csupa jó emlékkel gondolok vissza, imádtam oda járni. Életem legszebb 3 éve volt :)


Az általános suli jó volt, de kegyetlenül eldurvult 6.-tól. Nem részletezném, de gyűlöltem ott lenni, senkinek nem kívánok ilyen osztályt.

A középiskola döcögősen indult, de ahogy mondják, kihullott a férgese, és olyan jó kis osztály voltunk, hogy máig dédelgetem magamban az emlékeket, és jó lenne még egyszer beülni az osztállyal a suliba.


Most technikumba járok. Remek emberekkel ismerkedtem meg, nagyon szeretem őket, nincs okom panaszkodni. Hangulatosan telnek az órák, az biztos :)

2010. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2010. nov. 2. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ovi nem volt valami jó. Volt ott 1 lány aki szerelmes volt belém, de én nem szerettem azt az oroszlánt amit ő, ezért megsértődött és szakított velem. Majd elsőben újra akart tőlem valamit, de én nemet mondtam. Az általános alsó tagozata jó volt, bár itt is milliónyi rossz emlékem van, leszámítva azt a szőke kislányt akivel összefogtunk és együtt móresre tanítottunk valakit, vele is jártam 2napot. HAHA Az általános felső tagozata életem legrosszabb szakasza, egy rakás SZ@R, utálok mindenkit onnan és kínos amikor találkozunk, próbálom kerülni őket. A középsuli, hát most semleges, egyszer jó egyszer nem. És itt tartok, fú de izgi mi jön ezután...
2010. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most érzem magam a legjobban. A gimi jó volt 4. év végére egész jó közösség lettünk (érettségi tételek cserélgetésének nagy szerepe volt benne), és bár ballagás után kicsit tartottam tőle, hova kerülök, rájöttem, még annál is leht jobb, mint ami ott volt.

Most az ország másik felében egyetemistaként koliban lakok, a közösség eszméletlen jó, a lakótársak rendesek, jófejek, ahhoz képest, ahonnét jöttem, olyan ez, mintha egy másik világba kerültem volna, de a legjobb, hogy itt nincsenek pletykálkodó rokonok, ismerősök, és végre nem az van, hogy a fél város előbb tudja, mi van velem, mint én.

2010. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!