Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érezted már üresnek magad?

Érezted már üresnek magad?

Figyelt kérdés
Érezted már, hogy az ideáljaid, értékeid egyre jobban jelentőségeit vesztik? Az érzelmeid napról-napra fakulnak, minden porcikádat megfertőzi a közöny? Csak egy céltalan, málladozó héj vagy és nem több?
2010. szept. 8. 17:52
 1/7 anonim válasza:
Egyszer volt, de szerencsére csak egy napig tartott.
2010. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Többször is sajnos. Néha, amikor egyedül maradtam, s kiüresedtem, az mindig valami negatív dolognak volt az eredménye. Valakit elvesztettem (haláleset), valamit elrontottam, vagy amikor nem találtam munkát és a depresszió jelei mutatkoztak.

Nem tudtam megmagyarázni, hogy mit érzek, csak azt, hogy nincs kedvem semmihez, csak sírni. (pedig nem vagyok egy sírós alkat)

2010. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Az érzelmeid napról-napra fakulnak, minden porcikádat megfertőzi a közöny" Igen, töri órák iránt.
2010. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, időszakonként előjön belőlem pár napra az üresség. Nem tudom miért, mert egyébként egy csupa vidám, boldog és elégedett ember vagyok, aki szereti az életét, de olykor hirtelen minden olyan szürkének látszik... ekkor olyan dolgokat szoktam csinálni, amiket szeretek, ezek ugyanis felvidítanak. Ki kell bírni, ennyi az egész.
2010. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen ,gyakran sajnos....
2010. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nihilista vagyok ez az alpahangulatom.
2010. szept. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen..nagyon nyomasztó érzés...
2010. szept. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!