Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Magyarok mi miért szapuljuk...

Magyarok mi miért szapuljuk és csesztetjük egymást még külföldön is?

Figyelt kérdés
Pár éve dolgoztam kint ausztriában és nagyon megdöbbentett,hogy a magyarok még ott is rakják egymás alá a szart,ott tesznek be egymásnak ahol lehet!Ezt nem csak én tapasztaltam,hanem többen is!Én személy szerint szívesebben barátkoztam a lengyellel vagy románnal!Sokkal jobban elvoltam velük,nem martuk nem basztattuk egymást!Egy lengyel fickó még az esüvőjére is elhívott!A kérdesem az lenne,hogy mire jó ez,hogy összetartás helyett még ott is a baszakodás megy egymás között?
2010. okt. 31. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40 év kommunizmus megtette a magáét
2011. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De mint ahogy hallottam, most visszasirjatok a kommunizmust. Akkor volt mindenkinek munkaja, lakhelye. Egy munkas ember is megelt. Azota sokkal szurkebbek az emberek arca meg kornyezetuk. Nem beszelve arrol, hogy akkor nem volt muzlim, stb kerdes.
2011. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az a reteg szapulja a masikat,amelyik buta,muveletlen.

Erdelyi magyar vagyok,evek ota atjarnak anyaorszagi ismeroseim(ok barataiknak neveznek),nyaranta osszejarjak fel Erdelyt az en idegenvezetesemmel, hogy a hatam mogott megis leromanozzanak?Meg ha bizonyos helyi kajakat nem ismernek, rafogjak,hogy azert,mert biztos romanul mondom a nevet? Majd utolag hallo,hogy a rossz utjainkon zotyogtek egesz nyaron?

na a fene az ilyent.

Pedig magyar vagyok.De mas..

2011. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!