Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Közterületen, pl. parkban,...

Közterületen, pl. parkban, Margitszigeten szabad karikás ostort pattogtatni? És külföldön?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Ez a legprolibb dolog a világon.
2015. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
#1! Te érted a proli szot????????
2015. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy tiltott lenne, de ha kivered valaki szemét, akkor akár büntetőperre is számíthatsz. Kb. mintha elgázoltál volna valakit az úton.
2015. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A Piccadillyn Londonban, vagy a párizsi Place d Opera-n ne csürgiccsél korbácsi ustorral, de ha pl. elutazol föl Skóciába, vagy a kontinensena belga erdõkben 1-1 nagyobb tisztásra, ott annyit játszhatol kondáslegényt, amennyit akarsz. A Bakonyt ajánlom, ha nem óhajtasz külföldre menni. Csak a zsandárokra vigyázz.
2015. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi olyan vicces ezen? Van egy karikás ostorom, amit idebent nem lehet használni, ezért érdeklődöm, hogy az, ha kimegyek a Margitszigetre gyakorolni, ütközik-e bármilyen törvénybe. Azért nem tudom, mert elvileg veszélyes és elég nagy hangja van.
2015. jan. 8. 01:37
 6/9 A kérdező kommentje:

Az ostorcsördítést? Az nem tudom, mi, de ezt próbáltad már?


http://www.youtube.com/watch?v=D_4aUR1V4M4


Szerintem kb. egyszer nem bírnád megpattintani...

2015. jan. 8. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Helo!


Volt, akit büntettek mar meg miatta. A karikasostor beleillik azon targyak köze, amikert a rendör felelössegre vonhat, büntethet...

Ezen kivül voltakepp barmikor rad hivhatjak a rendöröket csenhaboritassert.

Igazabol minde atöbbi emberen mulik, ha beled akarnak kötni, beled is fognak. A legjobb, amit tehetsz, ha olyan területen csinalod, ami tavol esik lakoövezettöl - nincsenek hazak -, es em termeszetvedelmi terület.

2015. szept. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A Margitszigeten már konkrétan használtam. Senki nem hívta a rendőrséget, pedig olyat szólt, mint az ágyú, szerintem a fél sziget hallotta... :D
2015. szept. 10. 01:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy bevett helyem Nemetorszagban. Eddig aki halltota, odajött erdeklödni, megcsodalta az ostotr... Aztan egyszer volt, hogy par tiz meterrel arrebb mentem, es onnan nehany tiz meterre van egy to. No, onnan kiabalt egy horgasz, elmondott mindennek - azta odamentem, hogy lasson is, visszaszoltam, hogy itt azt csinalok, amit akarok, a varoshazat (ez igaz is) is megkerdeztem, es hogy inkabb ö a diszno, aztan vissza se szolt ,bekussolt.

De ebböl is latszik, hogy az adott területen is barmikor lehet valami. Nem art megkerdezni az illetekeseket, hogy lehet-e, mert ha ezt megteszed, es lehet, akkor onnantol barki szolhat, voltakepp lenyegtelen, mert semmi rosszat nem csinalsz.

2015. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!