Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Osho könyvei mennyire számítan...

Osho könyvei mennyire számítanak szépirodalomnak, illetve milyen mértékben tudtok azonosulni az Egész a változásról szól című könyvben kifejtettekkel? Olvastátok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A szépirodalom a regényeket takarja.
2017. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osho számomra hiteltelen és visszataszító.
2017. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért tartod annak?
2017. febr. 2. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen odavoltam érte, mert nem olvastam mást előtte hasonló témában. Idővel, amikor sokat olvastam a keleti filozófiáról átjött, hogy Osho ügyes marketinggel összeollózta ezeket és leegyszerűsítette úgy, hogy egy nem túl összetett világnézettel rendelkező ember is megértse.


Gondolatébresztő tud lenni, ha valaki soha nem foglalkozott még az élet kérdéseivel, de azért nem ajánlott itt megállni.

2017. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első 69%-os kommentet egyébként nem én írtam, de akár én is írhattam volna.
2017. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!