Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen idézetet varratnátok...

Milyen idézetet varratnátok magatokra?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék amire ha rápillantok , elolvasom eszembe juta valami tanulságos dolog emlékeztet arra ki vagyok és hogy mit akarok. először egy Buddha idézetre gondoltam(erre> Egyetlen pillanat létezik csupán, amelyben fontos, hogy felébredj. Ez a pillanat most van.//There is only one moment in which it is important to wake up. That moment is now.) tudtok esetleg más fontos "embertöl" idézeteket. vagy ajánlani valakit, valamit akinek,aminek utána tudok nézni?

2012. okt. 19. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen általánosságban "használhatót" sajnos nem tudok, csak olyat, ami nekem fontos, egy számomra fontos személytől (mármint nem úgy, hogy ismerősöm :D, csak azért nem olyan "nagy ember", mint mondjuk Buddha). Azt már tervezem egy ideje, hogy megcsináltatom, csak hát az anyagi keret eddig nem tette lehetővé :S

Egyébként ez lenne az:

"You've got one tiny moment in time

For life to shine

To burn away the darkness"

és ez ebből a számból van:

http://www.youtube.com/watch?v=QW4Ky3wPvfo

2012. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én semmit nem varratnék magamra, tudom hogy ki vagyok, mit szeretnék, nem kell egy külön írás a testemen ami emlékeztet rá.

Ennek ellenére nem ítélem el azokat sem, akik a tetoválás mellett döntenek. Szerintem olyat tetováltass magadra, ami nem egy ismert idézet, nem egy híres ember mondta, hanem amit te találsz ki, és ami illik rád, fontos számodra.

2012. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ha egy tetkó kell ahhoz, hogy tudd ki vagy az már régen rossz. az emberek változnak, te is változhatsz. egyébként a most divatos felirattetkó 20 év múlva olyan szinten lesz mint a nonfi. én jobb szeretem a képes megoldásokat.
2012. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erről neked kell döntened, olvasgass, keress valamit, ami neked tetszik. pl. [link]
2012. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hruscsov: „Na és? Maguknál meg verik a négereket!”
2012. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem nekünk kell kitaláljuk. Ameddig nem tudod biztosra, senkinek az ötletétől vezérelve se tetováltass...

De én amúgy erre gondoltam magamnak: Always look on the bright side of life. :D

2012. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Vannak jó idézetek, de nem varratnám magamra egyiket sem. Nem kell ilyesmi ahhoz, hogy mindig eszembe jussanak, vagy segítsenek a nehéz pillanatokban.
2013. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nem varratnék magamra,de akár Shakespeare (lXXV. Szonett,stb.) vagy filmek ("If you're a bird I'm a bird" -The Notebook) stb. :)
2013. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ezt szeretném majd nemsokára:Sic gorgiamus allos subjectatos nunc. Nagyjából annyit tesz, hogy: Vígan ülünk tort azok felett, kik a vesztünkre törnek. Sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak az emberekkel, ez emlékeztetne, hogy ha fájdalmat is okoznak, a végén "én nevetek". Csak még nem tudom hová rakassam, és milyen formában, hogy nőies és kecses legyen, és csak akkor látszódjon, ha én akarom (így pl. a kar kilőve).
2013. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!