Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti otthon nem adtok magatokra?

Ti otthon nem adtok magatokra?

Figyelt kérdés
Bátyám ma megkérdezte,mi ez az erős illat a szobámban.mondom hajlakk a kontyomra.erre ő:na de itthonra?de nekem így tetszik.
2012. márc. 31. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem értem az összefüggést. Ha az ember nem lakkozza a kontyát, akkor nem ad magára?

Egyébként én úgy gondolom, hogy nem hanyagolom el magam, de itthon nem lakkozom a hajam, nem sminkelek, hadd pihenjen a bőröm. Viszont tiszta, nem szakadt ruhát veszek, olyat ami kényelmes és jól is áll. A hajam általában befonom, így nem zavar, és szerintem nem néz ki rosszul.

Most akkor nem adok magamra? :D

2012. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajlakk? Otthon? Te normális vagy? Mi a f@szomnak az, ki nézeget otthon magadon kívül? Otthon egy normális ember sem járkál nagyestélyiben. Kényelmes legyen, és kész: melegítő, hajgumi, mivel a hosszú lobonc csak útban van, ha épp takarítani, mosogatni, főzni kell, de hajlakk mi a f@szomnak? Hétköznap is éppen eléggé tönkreteszi a hajad, minek kínzod vele hétvégén is?
2012. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak így áll meg a konty.
2012. márc. 31. 13:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért ne? Képzeld, ha hirtelen jönne valaki, akkor te ugyan olyan jól néznél ki, mint ha mennél valahová. Szerintem ha nem szenvedsz hiányt hajlakkból, akkor e tökre okés.
2012. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen hülyék miatt fogynak jól a hajlakkok meg az egyéb csodaszerek.
2012. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem sminkelek.csak az volt a kérdés,hogy mért baj,ha nem áll összevissza a hajam és mondjuk van rajtam parfüm.nekem így jó.
2012. márc. 31. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:
5. Te biztos kopasz vagy, ha semmilyen "csodaszer" nem kell a hajadra. Mert akinek van haja, annak szüksége van ilyen szerekre, ha azt akarja, hogy valahogy álljon is. :)
2012. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es. Nem vagyok kopasz,nem használok hajlakkot(férfiként elég fura lenne),csak egyetlen samponom van és ennyiben ki is merül a hajápolásom és nem néznek rám úgy az emberek,hogy igénytelen vagyok,pláne nem otthon mikor a négy fal között vagyok.
2012. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

". Te biztos kopasz vagy, ha semmilyen "csodaszer" nem kell a hajadra. Mert akinek van haja, annak szüksége van ilyen szerekre, ha azt akarja, hogy valahogy álljon is."


Te hü*lye vagy:DDD Mell alá érő hullámos, eredeti szőke hajam van. Megmosom, és jé, gyönyörű.:D Eszembe se jutna szétégetni hajvasalóval, rátenni hajlakkot amitől száraz lenne és kezelhetetlen(ja, megáll, de nem tudod rajta szépen végigsimítani a kezed, büdös lesz és fénytelen. de legalább áll valahogy, hurrá)..

2012. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt én is utálom, itthon is, ha kócos, zsíros, rendetlen a hajam. De itthonra azért nem szoktam ilyen olyan frizurákat belőni, pláne nem olyat, amihez hajlakk is kell. Megfésülöm, össezcoffozom, vagy kétoldalt befonom, mert nem szeretem, ha a szemembe lóg, kb. ennyit csinálok vele itthonra. Nem néz ki igénytelenül, de nincs is túlbonyolítva.


Parfümöt itthonra pazarlásnak érezném. Tiszta vagyok, használok dezodort, de parfümöt nem, ha nem megyek sehova. Mivel egyedül élek, más úgyse érzi, én meg magamon két perc után szintén nem.

2012. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!