Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti otthon nem adtok magatokra?

Ti otthon nem adtok magatokra?

Figyelt kérdés
Bátyám ma megkérdezte,mi ez az erős illat a szobámban.mondom hajlakk a kontyomra.erre ő:na de itthonra?de nekem így tetszik.
2012. márc. 31. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor bocs. Ezek szerint csak engem ajándékozott meg a sors olyan hajjal, ami zselé vagy hajlakk nélkül úgy áll, mint a szénaboglya. Bocsánat.
2012. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha hullafáradt vagyok vagy beteg, akkor nem annyira (de ez nem azt jelenti, hogy nem mosakszom meg nem mosok fogat, max. annyit, hogy nem sminkelek, nem öltözöm ki annyira-pl. melegítőalsó van rajta,- esetleg nem fésülködöm), de általában szoktam. De azt, hogy vki nem lakkozza be a konytát, azt bocs, nem nevezném annak, hogy nem ad magára. Ha neked így jó, oké, de kicsit másképp fogalmaztam volna a kérdést a helyedben a kommentárt nézve...
2012. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!