Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkát kereső fiatalok, hogy...

Munkát kereső fiatalok, hogy nem golyóztok be otthon?

Figyelt kérdés

Még nincs egy hónapja hogy munkát keresek, de én nem bírom ezt az unalmat :S Nagyon szeretnék már munkát! :S Ne értsetek félre, nem egész nap csak üldögélek, én vezetem a háztartást, és irányítgatom suliba a két kisebb testvéremet, de nekem nagyon hiányzik a közösség. :( És hiányoznak a célok, hogy minden nap legyen feladatom a főzésen és a takarításon kívül. A barátaimmal hetente egyszer tudok talizni ami még jobban megnehezíti a dolgot.

Mit csináljak? Szeretnék olyan aktív meg boldog lenni mint a többi huszonéves, de annyira hiányzik a mindennapos közösségbejárás hogy nagyon visszafogja az életkedvem :S


2012. márc. 23. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok annyira fiatal, de meg lehet szokni. Addigra meg átveszi helyét a stressz, hogy hát soha nem lesz munkám?
2012. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Ellenkezőleg vagyok mint Te.Az készítene ki,ha minden nap teljesítenem kellene egy feladatot adott helyen,ez fusztrálna,főleg adott közösségben.Így jó nekem ahogy van.
2012. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,milyen érzés ez,én szeptember óta kerestem munkát,most úgy néz ki,végre találtam egyet:)Nem leszek tőle milliomos,de legalább csinálok valamit.

Amúgy a válasz a kérdésedre:stresszesen bírom,rossz,hogy nem csinálok semmit.

2012. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szűk két hónapig kerestem állást, és a héten végre kaptam. Iszonyatosan örülök én is, hogy végre rendszeresség lesz az életembenn.

Nekem az segített, hogyha hasznosan töltöttem el az időmet. Pl nyelvet tanultam. Elég jól beszélek már németül, úgyhogy igazából főleg a szókincsemet bővítettem, német újságcikkeket fordítottam, naponta úgy kettőt, és az új szavakat, kifejezéseket megtanultam. Pár órás elfoglaltság, de minden nap beiktattam, és sokat fejlődtem. De persze ha nem használja az ember, nincs sok értelme.

A másik a mozgás, ami nekem rengeteget segített. Egy fitnessterembe járok órákra ezer éve, ott a lányok már szinte a barátaim, nekem az is felért egy programmal. És tényleg az edzések nagyon kellettek a testemnek-lelkemnek, ha már szellemi kihívások nem voltak.

24/L

2012. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Én sem vagyok már fiatal, de öreg sem, és bele lehet dilizni. Az már gáz, ha azon gondolkodom, hogy egyedül v a gyerekeimmel legyek öngyilkos.
2012. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is voltam így,de én hetente két három napot mindig mentem egész nap. Jártam a várost,és a környező városokat,egy kupac önéletrajzzal a zsebembe,néztem hova van esetleg kiírva,néztem a munkaügyi központ kiírásait, vagy ami hely szimpi volt,oda egyszerűen bementem és érdeklődtem.Gyorsabban teltek így a napok,és nem érzetem teljesen tétlennek magam.
2012. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nyelvtanulás és sport, ezek jó ötletek, köszi :) Gondoltam már rájuk én is, de most már el is kezdem :D Gratulálok azoknak akik már találtak munkát :)


5: ne legyél öngyilkos kérlek :S :(

2012. márc. 23. 17:48
 8/16 anonim válasza:
Én otthon vagyok pályakezdőként tavaly júni óta.a tavalyi évben még csakcsak volt meló(alkalmi ,mg) de idén semmi. Otthon punnyadok, vagy barátomnál. Anyum meg közben nyomatja h keressek melót de nem találok, hiába adok be önéletrajzot mindenhova...
2012. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Megértelek, én január óta keresgélek, de még semmi, sok helyre behívnak de az interjún már nem felelek meg valamiért. :( Kedden is voltam interjún, ez már 2. kör volt, nagyon bizakodom...


Nekem anyukám is itthon van, ő vezeti a háztartást, semmi dolgom egész nap, csak itthon ülök és gépezek, próbálom képezni magam közben. Csak olyan frusztráló, hogy így, pénz nélkül még "élni" sem tudok, szórakozás, vásárlás kizárva. :(

2012. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igen a pénz... én is a gyakorlatomért kapott fizetés utolsó fillérjeit osztogatom be... A szüleimtől nem akarok kérni, így is ők tartanak el.
2012. márc. 23. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!