Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha Marilyn Mansonra emlékeztet...

Ha Marilyn Mansonra emlékeztető tetkót szeretnétek, akkor ti mit varratnátok magatokra?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy a hülye válaszadók kíméljenek meg. Köszönöm szépen, kinőttem a tinikorból is és nem (csak) rajongásomat szeretném ezzel kifejezni, hanem szeretnék 1 tetoválást, ami őt jelképezi, rá emlékeztet, mert mint előadót és amennyit tudni róla, embert is tisztelem. Sok mindenben változtatta meg a gondolkodásom - pozitív értelemben.

Na szóval, először is arcképet semmiképp sem szeretnék. Gondolkoztam az új logoján, amit ő is magára varratott, tetszik is, de elég "nácis" beütése van :S :D

Szóval ötleteket várnék - 1 Heart Shaped Glasses-os szívecskét már magamon viselek, de valami kifejezőbbet szeretnék.


2012. márc. 13. 07:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Vagdald össze a mellkasodat egy törött sörösüveggel! M.M ezt csinálta az egyik fellépésén! Szóval ez elég rá jellemző!
2012. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mélyre menően szellemes válaszod...
2012. márc. 13. 08:31
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
azt,ahogy a kivetetett lengőbordái nélkül lesz#pja saját magát,na azt varrasd fel
2012. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Amúgy, őszintén, ilyen 15éves otthon rejszoló kis szerencsétlenek, akik rühellik Mansont, minek válaszolnak?

Főleg, ha 1kicsit is olvastál volna róla, akkor tudnád, hogy ez nem igaz -.-

Különben meg sorban állnak a nők, akik betérdelnének neki, akkor szerinted szüksége van arra, hogy saját magát cumizza?

Neked lehet :D

Szóval NORMÁLIS válaszokat várnék, és nem taknyosoktól, mert lehet, hogy engem 24évesen nem az ő válaszuk fog izgatni -.-

2012. márc. 13. 08:57
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
kiscicám,35 éves vagyok,úgyhogy nyugi......fiatal gyík vagy még te.......
2012. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%

29 vagyok, és igen szoktam otthon rejszolni a barátnőm mellett. De térjünk vissza a tárgyra.


"NORMÁLIS válaszokat várnék," Hogyan vársz normális válaszokat egy olyan emberrel kapcsolatban, aki teljesen eltér az átlagostól.


És igen:

1 MM Kivetette a saját lengőbordáit és leszopt@ magát

2 Igen összevagdalta magát több koncertjén is.

3 Az első sorban állókra kakált, ejakulált többször is a koncertjein.


Szóval te nem tudsz semmit Mansonról. És igen, mi ezeket javasoljuk, ha nem tetszik ne fogadd meg. Viszont ne szóld le az embert, mert nem tudsz valamit, vagy nem vagy tájékozott.

2012. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

"hogy saját magát cumizza? " Igen több okból is.

1 szereti kényeztetni magát

2 jó hecc

3 meg jobb média felhajtás


Igazad van, hogy nők százai adják oda bármikor magukat neki, de semmit nem tudsz róla. Valami agyonplasztikázott tiniknek szóló életrajzi könyvet olvashattál M.M -ról.

Több beteg ötlete van, mint amit el tudsz képzelni

2012. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
két M betű egymás mellett,a bal oldalin egy fehér angyalszárny,a jobbon egy fekete ördögszárny.
2012. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2012. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Varrass magadnak ilyen sminket,szerintem ez kifejezne mindent...
2012. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!