Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha Marilyn Mansonra emlékeztet...

Ha Marilyn Mansonra emlékeztető tetkót szeretnétek, akkor ti mit varratnátok magatokra?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy a hülye válaszadók kíméljenek meg. Köszönöm szépen, kinőttem a tinikorból is és nem (csak) rajongásomat szeretném ezzel kifejezni, hanem szeretnék 1 tetoválást, ami őt jelképezi, rá emlékeztet, mert mint előadót és amennyit tudni róla, embert is tisztelem. Sok mindenben változtatta meg a gondolkodásom - pozitív értelemben.

Na szóval, először is arcképet semmiképp sem szeretnék. Gondolkoztam az új logoján, amit ő is magára varratott, tetszik is, de elég "nácis" beütése van :S :D

Szóval ötleteket várnék - 1 Heart Shaped Glasses-os szívecskét már magamon viselek, de valami kifejezőbbet szeretnék.


2012. márc. 13. 07:45
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én Manson atya egyik tetkóját javalom amit magára varratott.
2012. márc. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki normális választ adott.

Neked meg csak annyit tudnék mondani, hogy szomorú, ha 35évesen itt tart a szellemi szinted; mármint ilyen válaszoknál...

A lecummantós dolog meg csak 1pletyka a sok közül, de hát te biztos soron kívül értesült vagy és gondolom ott is állsz mellette tapsolsz, amíg kielégíti magát...

Tudok sok "beteg" dolgáról, de én pont ezért szeretem, mert olyan amilyen. Emellett messze tőle halottam a legintelligensebb megnyilvánulásokat a sztárvilágból, akármilyen témáról is legyen szó.

Egyébként számtalant embert tudok, aki betegebb, meg trébb dolgokat művel a 7köznapokban, mint Manson bácsi. Másrészt vegyük példának Ganxsta Zolee-t akinek szokása volt ( pár éve legalábbis) koncert után letolt gatyába mutogatni magát... Szerintem az sem különb...

De azt hiszem nem tartozom senkinek magyarázattal, hogy miért pont vele kapcsolatban szeretnék tetoválást, egyszerűen csak ötleteket vártam, nem kritikát. De szép magyar szokás szerint egyből trollkodni, kötekedni kell és lehúzni a másikat. Majd ha SP-t szeretném magamra varratni, akkor esetleg elfogadom...

2012. márc. 14. 12:03
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
SP jobban állna neked.
2012. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
jó ötlet, amit már feljebb írtak, hogy az ő egyik tetkóját... bár én valószínűleg egy idézetet varratnék magamra az egyik dalának szövegéből. :)
2012. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ő tetkói-t:

[link]

valamelyik szimbólumot vagy logót esetleg ahogy írták idézetet, dalszöveget

esetleg a könyvből (ha megvan)

szóval vannak benne /saját/ rajzok azokból is választhatsz

2012. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Boldog vagyok kedves kérdező, hogy vannak még olyan magyarok akik rendesen átlátják a helyzetet. Sajnos több ember él a média befolyásolása alatt. Bár túllátnának a külsőségeken... Csak remélni tudom, hogy egy nap belátják majd: Manson (és nem csak ő) az IGAZAT mondja! Ha kinyitnák a szemüket nem ott tartanánk mint ma.
2012. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is :)

Igen én is ennél ragadtam aztán le, hogy vagy valamelyik szimbólum vagy idézet, de majd még átrágom magam rajta, hogy konkrétan melyik is legyen.

Az utolsó válaszadóval meg én is egyetértek, és én is örülök, hogy nem vagyok azzal egyedül, hogy nem csak a külsőségeket nézem. Sajnos kis hazánkban még mindig ott tart nagyrészt az értelmi szint, hogy külső alapján itéljünk, ezért kapok én is nap, mint nap minden 2. embertől beszólásokat... Visszatérve Mansonhoz, a kedves sznob utálkozók, csak annyit 'tudnak róla', hogy ő a sátánista, aki leszopja magát és rühellni kell. Arra senki nem veszi a fáradtságot, hogy kicsit megismerje, olvasna róla, belehallgatna a dalszövegeibe vagy ne talán, megnézne vele egy interjút. Nagyon valószinünek tartom, hogy ellenkező irányban változna a véleménye vele kapcsolatban. Persze, könnyebb ugatni meg fújolni valami iránt, amiről halvány fingod sincs... csak utáljuk, mert más, mint az átlag. Nálam meg pont forditva van: a sznob, képmutató 'mintapolgároktól' kap el a hányinger... de hát izlések és pofonok :)

Az ékezetek, meg egyéb helyesirási hibák miatt pedig elnézést, nem én vagyok a tudatlan gyökér, csak szar a billentyüzet :)

2012. márc. 15. 16:46
 18/20 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mi lett/lesz végülis?:)
2012. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy leszokta szopni magát te szerencsétlen?

Ott voltál és nézted vagy mi? -.-

2012. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!