Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyen lett a rajzom?

Szerintetek milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék rajzolni egy mangát,csak a rajztudásom nem olyan jó,úgyhogy most rengeteget gyakorlok.

Rajztanárhoz sosem jártam,semmilyen extra tapasztalatom nincs,csak youtube-on szoktam nézni how to draw... videókat.

Most szemeket gyakorlok,mert fákat már tudok nagyjából,bár még azokat is gyakorlom.

A válaszokat előre is köszi!


(Jobb oldalon az egy orr lett volna,csak elfelejtettem kiradírozni,pedig rossz lett!!! :S )


2012. márc. 18. 13:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van még mit tanulnod... Ha szórakoztat, csináld nyugodtan, de ez eddig nem nagy valami. Persze a gyakorlás néha csodákat tesz.
2012. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. márc. 18. 13:55
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jó!
2012. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

bocs,de elég szörnyü...nem tom hány éves vagy de ez kb ovodás szint. és nem megbántani akarlak. nem tehet rola senki ha nem tud rajzolni.még ha a vonalaid szépek lennének azt mondanám elfogadható. de az összes szögletes,merev. a szemgolyo se golyo hanem sokszög szinte. benne a fehér pötty se kerek.a szemöldök se ivel szépen. a szempilla pedig nem ilyen rövid,a szem sarka fele egyre hosszabb, ugy a szép. föleg mangánál.


tessék itt egy nagyon szép szem.lehet nem mangaszem de hasonlo a tiédhez,probáld meg lemásolni.nem tom ezt a szemet is másoltad de de ha nem akkor ajánlanám hogy ne fejböl rajzolj. rengeteget másolj.és akkor jo lesz.


[link]

2012. márc. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Én is be tudok linkelni bármilyen képet, de vajon meg tudod-e mutatni hogy te milyen szemet tudsz rajzolni, ha már a fitymálás már ennyire megy?!
2012. márc. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
vonalakat úgy is rajzolhatsz, hogy változik a vastagsága, nem egyformán nyomod rá. laza íveket rajzolgass, puhább ceruzával! és többet ér, ha te találsz ki egy stílust, nem a mangákat másolod. rajzolj gyors skicceket (vázlatokat) az ismerőseidről, családodról, magadról tükörből, figyeld az arányokat, és a fehér részek formáját is. először halványan, aztán a végén filccel vagy tussal kihúzhatod a végső vonalakat!
2012. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
kedves 5. válaszoló igen képzeld,tudok rajzolni, ráadásul majdnem fotoszinten ugyhogy hozzáértö véleményt irtam. remélem megnyugodtál:)
2012. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ja és nem linkelek rajzot hozzá ha nem haragszol mert ugyis azt mondod rá hogy valahonnan leszedtem.ugyis csak akkor hinnéd el ha elötted rajzolnám le igy felesleges....
2012. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a tanácsokat is!
2012. márc. 19. 17:44
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
FOS
2012. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!