Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom?

Milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 23. 18:01
 1/10 anonim válasza:
Nagyon jó lett
2011. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
karikatúra mesefigura nagyon kevés rajztudással és tehetséggel
2011. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
okot mondhatnál barátom hogy miért nem tetszik!
2011. dec. 23. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:

a "tetszik" szónak semmi köze ehhez

pl lelóg a koponyája, az egyik szeme nagyobb és lejjebb van, az árnyékolás nem jó (a szemgödörnek kéne sötétnek lenni), az arcforma teljesen lehetetlen, a ráncokat nem fekete vésett vonalakkal kell érzékeltetni, és el van kapkodva az egész rajz...

2011. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem kösz a választ!
2011. dec. 24. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem jó ha 6-9 éves vagy

én se rajzolok sokkal jobban

ilyesmi szinten vagyok: [link]

2011. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az utolsó egy kissé attention seeker... :D amúgy a rajz (márhogy a kérdező rajza) aránytalan, tecknikailag teljesen és az "objektum" fölül lóg ki a lapból.
2011. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

ez mr.bean?

am tanulj egy kis anatómiát és árnyékolást + legjobb lenne nem portrékkal kezdeni (ez csak egy saját vélemény)amikor kezdtem a tanárom hülye köcsögöket meg hasonlókat kellet folyton rajzolnom (amik teljesen unalmasak de jól meg lehet tanulni vele az alak rajzokat)

14/l

én rajzaim: [link]

2011. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én személy szerint portrékkal kezdtem, és egész szép szintre jutottam velük ahhoz képest hogy sosem tanultam ( [link] )aztán beiratkoztam egy művészeti iskolába, és kiderült, hogy az egész rossz, ahogy van. fényképekről való másolással sehova sem jut az ember, mindent az alapoknál kell kezdeni, mégpedig a forgástesteknél. ezek nyilván nagyon unalmasak, én sem teszem őket a kirakatba, de nagyon sokat segítenek.
2011. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megélni nem megosztani. inkább rajzolsz mint hogy a képet töltögeted fel.
2011. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!