Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek komolyabban kéne...

Szerintetek komolyabban kéne foglalkoznom a rajzzal?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy ez így önmagában nem elég.Szerintetek meg kellene próbálnom valamilyen sulit, vagy tanárt, vagy maradjon meg hobbinak?


2011. dec. 4. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
*-* Ha én így tudnék rajzolni!! Mindenképpen próbáld meg a sulit, nagyon-nagyon tehetséges vagy!!! Gyönyörũek!
2011. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy gondolod...

De ne ezekkel felvételizz egyetemre, mert ezek giccsek.

Keress magadnak egy mestert, aki jó irányba terel!


TÉVHIT!!!!

Az emberek nem születnek tehetséggel! Mindent meg kell tanulni. Csak akkor menj ezzel tovább, ha úgy gondolod, hogy rajz nélkül nem tudod elképzelni az életed!

/festőművész hallgató/

2011. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy ezekkel felvételizni akarok. Az se biztos, hogy valaha fogok felvételizni.
2011. dec. 4. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Ő segít:


[link]

2011. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem akarnál vele semmit akkor nem mutogatnád
2011. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérdés, hogy akarok-e, nem tudom eldönteni. Várom, hogy valaki hozzáértő azt mondja, hogy igen, ebből lehet valami, vagy hogy késő/nem elég jó, maradjon inkább hobbi.
2011. dec. 4. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én hozzáértő vagyok és csatlakozom az előttem szólóhoz. Ne valaki más döntse el, (még akkor sem ha ő a halott Munkácsy) hogy mi legyél, hanem Te magad! A rajzból kiágazó szakmák ugyan olyan munkák mint más pl: orvos, pilóta...stb ugyanúgy meg kell tanulni!
2011. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van miből elindulnod, szóval ha kedvet érzel hozzá, hajrá! :) Jobban rajzolsz, mint a nagy átlag. A kérdés csak az, h te magad érzel-e kedvet, erőt, kitartást magadban ahhoz, h ezzel foglalkozz...
2011. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!