Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kaphatok őszinte véleményt a...

Kaphatok őszinte véleményt a rajzaimra?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne hozzáértő és laikus emberek őszinte, kendőzetlen véleményére egyaránt, hogy megtudjam, hányadán állok, van-e értelme ezzel foglalkoznom, fejlesztenem magam, vagy alapvetően csak az időmet pazarlom.


A közösségi média semmit nem ér ilyen téren, ott az esetek bő 99%-ában csak a szokásos üres, jópofizós dicséretek (általában ugyanazon pár embertől) meg persze az ignorálás megy.


Linket a profilomhoz privátban tudok küldeni.



jún. 2. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Laikusként jelentkezem, és jelezd, hova menjen a vélemény; ide vagy privátba.
jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem.
jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Lucifer-666 ***** válasza:
68%
Igen, ha nem kell regisztrálni hozzá.
jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Én hobbiművész vagyok, van, aki szerint jó vagyok, van, aki szerint nem. Nem okoz álmatlan éjszakákat.

Szívesen megnézném a képeidet, bár csak azt tudom megmondani, hogy tetszenek-e. Tanultam ugyan némi művészettörténetet és imádok múzeumba járni, de attól még nem tartom magam "hozzáértőnek", bármit is jelentsen ez.

Amúgy a rajzolás, festés, soha nem időpocsékolás, kiváló hobbi, sok hasznos képességet fejleszt, kikapcsol és örömet okoz. Akkor is, ha a vázlatkönyv a fiókban marad és senki nem látja a tartalmát soha.

jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
küldj linket
jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
50%
Kaphatok linket?
jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Ilyeneket kb. bárki tud.



Nálunk az ovi fala ilyenekkel van tele, a helyi ovisok készítették a képeket.

jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, neked nem is küldtem még semmit, bár ezek után nem is fogok.😅 A többieknek írtam.
jún. 3. 00:25
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
+1 laikusként jelentkezem
jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Látom feladtam a leckét, mert kb. senki nem írt végül vissza a link elküldése után.

Ezek szerint tényleg ennyire reménytelen eset volnék? :’D


Elvégre, ha jó lenne, gondolom kaptam volna visszajelzést. Negatív és/vagy építő jellegű kritikát meg valamiért alapvetően vonakodnak adni az emberek, még egy név és arcnélküli oldalon is.


Így a válasz hiányát kénytelen vagyok annak betudni, hogy nem jó, amit csinálok, bár ezt eddig is gyanítottam, úgyhogy ettől nem lettem okosabb, mert továbbra sem tudom, hogy mi a konkrét probléma és így aztán javítani sem tudok rajta.

jún. 3. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!