Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen érzéseket váltanak ki...

Milyen érzéseket váltanak ki belőled ezek a rajzok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. júl. 22. 22:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
1inkább semmit a másik kettőn meg aranyos a kis figurád
2010. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Amikor meglátom őket rögtön azon eszelek mi lehet a történetük! Gondolkodást váltanak ki belőlem!Nagyon jók pont képregénybe illők!Ügyes vagy!
2010. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

a rajztanárom azt vallja [és belénk is ezt tanította, így én is], hogy először a valóságot kell tudni leképezni, aztán jöhetnek az elvont dolgok. mikor egy absztraktabb rajzod "furcsán" néz ki, azt jelenti, hogy nem tudsz rajzolni [nem bántás, egyedül Leonardo tudott eddig].

L/18

vagy támadásnak veszed a válaszom, vagy elgondolkodsz.

2010. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak üzenem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Egyébként nem arra voltam kíváncsi, hogy szerintetek értek-e a rajzoláshoz, mert természetes, hogy az effajta firkálmányokból nem derül ki. (Sokan nem is értik, miért nem jutnak tovább felvételin, amikor nem portrékat vagy egészalakos rajzokat, hanem absztrakt izéket meg képregényfigurákat visznek.)

Én teljesen tisztában vagyok a dolgokkal.

2010. júl. 29. 20:56
 35/35 anonim ***** válasza:
A mostaniakat nem néztem, meg. De az alap 3.-at hogy a sokáig nézem, úgy érzem én magam is megőrülök.
2010. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!