Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy az állatos...

Miért van az, hogy az állatos filmek nagyobb érzéseket váltanak ki az emberekből?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl most néztem meg A Marley meg én című filmet, és a végén majdnem sírtam annyira szomorú volt a kutya halála, meg amiket mondtak a végén. Pedig nem is vagyok kutyarajongó mégis ilyen érzéseket váltott ki belőlem.
2011. jún. 19. 02:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, de velem is így van. Az emberi tragédiák sem a filmekben, de sokszor a való életben sem hatnak meg. Lehet megutáltam az embereket, illetve imádom az állatokat.


Talán azért van ez, mert az állatok sokkal kiszolgáltatottabbak, illetve önzetlenül tudnak szeretni. Csupán egy kis élelemre, és egy kis simire vágynak. De sokszor akkor is képesek szeretni "gazdájukat", ha ezt nem kapják meg.


Ha még szeretnél sírni, akkor itt van két film:


-Hacsi-a leghűségesebb barát

[link]


-Fekete fülű fehér Bim

[link]

2011. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!