Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek lenne vevő a...

Szerintetek lenne vevő a rajzaimra?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek rajzolni, mostanában egyre jobban megy.


[link]


Ilyen, és ehhez hasonló minőségű portrékat, vagy akármit lerajzolok. Megnyertem a "Pécs 2010 Európa kulturális fővárosa” és „Az orosz nyelv hete” alkalmából rendezett rajzversenyt, ezzel a darabbal:


[link]


Ezek több órás munka eredményei, 1 rajz kb 10-15 óra, A4es. Szóval utcán rendezvényeken nem tudnék összedobni egyet 1 órán belül:) Szerintetek kezdhetek valamit ezzel a hobbival? Ha igen, hol, hogyan? Bármilyen rajziskola kizárva, nem ebből szeretnék megélni.


Köszi a válaszokat előre is!

19L


2010. júl. 19. 14:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Máris van egy vevőd: Én!

Iszonyatjól rajzolsz!Tudnál rajzolni egy 18. századi álarcosbált?Mennyibe kerülne?

2010. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
ha adsz róla fotó szerintem tudnék :) most van egy rendelésem, 1 hétig nem vállalok új rajzot, az A3as, 2 személy arca van rajta, és elég expressz kérés, 1 hét, szóval neki 8500ft
2010. júl. 28. 15:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!