Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek lenne vevő a...

Szerintetek lenne vevő a rajzaimra?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek rajzolni, mostanában egyre jobban megy.


[link]


Ilyen, és ehhez hasonló minőségű portrékat, vagy akármit lerajzolok. Megnyertem a "Pécs 2010 Európa kulturális fővárosa” és „Az orosz nyelv hete” alkalmából rendezett rajzversenyt, ezzel a darabbal:


[link]


Ezek több órás munka eredményei, 1 rajz kb 10-15 óra, A4es. Szóval utcán rendezvényeken nem tudnék összedobni egyet 1 órán belül:) Szerintetek kezdhetek valamit ezzel a hobbival? Ha igen, hol, hogyan? Bármilyen rajziskola kizárva, nem ebből szeretnék megélni.


Köszi a válaszokat előre is!

19L


2010. júl. 19. 14:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Szépen rajzolsz. Vevő ilyenekre sajnos nem nagyon van, de azért akad. És láttam már pár olyan rajzolót, aki 10.000 Ft körül rajzol, és Te sokkal jobb vagy náluk. Ezzel nem azt mondom, hogy Te is annyiért rajzolj, mert nem reális, vagyis az mivel nekem is kb. ennyi idő egy rajz, és mi tudjuk mennyi munka van vele. (Az Én kérdésem 2-vel a Tied felett van. Én úgy rajzolok.)

A lényeg, hogy próbálkozz nyugodtan eladni. Ne ezeket, hanem a rendelő fotójáról másoltat, mert ami személyes, azt veszik meg.

2010. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

14:51: nem tanítottak, kiskoromtól rajzolgatok (plüssállatokkal kezdtem xD) megtanultam magamtól, hogy részleteiben átlássam a képeket, és így vissza lehet adni a szép, élethű hatást :)


köszönöm a dicséreteket, a válaszokat x)

2010. júl. 19. 19:52
 13/32 anonim ***** válasza:

14:51-es vagyok.

Ha nem tanitottak akkor nagyon nagyon ügyes és tehetséges vagy!

Mert szerintem szebben rajzolsz, mint a legtöbb olyan akit suliban tanitottak...

Csak kár h nem ismerlek :(

2010. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Miért kár? Te is rajzolsz? Tanács kellene? :)
2010. júl. 20. 19:21
 15/32 anonim ***** válasza:

Megtudnád mondani, hogy milyen papírra, és milyen ceruzával rajzolsz? Most akarok venni és érdekelne a tanácsod.

Tetszenek a rajzaid, bár a lovak nem egészen helyesek anatómiailag, de amúgy szép. Nem tudnád még pár rajzodat megmutatni?

2010. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek.Főleg az a nő.Olyan élethű.Tényleg,rakj fel még képeket!Nagyon érdekelnek.
2010. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én nem rajzolok, és ha igen akkor nagyon csúnyán, de azért jól esik ha ilyen különleges tehetségeseket meg tudnékismerni és jól ki tudnék velük jönni :D
2010. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

ceruzák: H HB 2B 4B 7B ezek KOH-I-NOOR HARDTMUTH

9B ez pedig LYRA

használok még gyurmaradírt is, meg egy rakat fültisztítópálcikát és vattakorongot :D


a papír nevét nemtudom, de semmi esetre sem a műszaki rajzlap, vagy az a fényes fehér, ennek picit tört színe van, és több színben is kapható, puhább anyag, és nem teljesen egyenletes a felszíne, de könnyen lehet rajta árnyalni. sima papírírószerben vettem


itt van még pár rajz, de ezek nem túl jó minőségűek, más papírra rajzoltam őket, hát olyanra már nemfogok :S


[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 21. 12:01
 19/32 anonim ***** válasza:

Nekem ezek is nagyon tetszenek és szeirntem ezek is nagyon jó minőségűek.

S azon csodálkozom h nagyon aprólékosan rajzolsz le mindent és azokat is nagyon nagyon jól.

2010. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
Elképesztő. Csodálatosan rajzolsz. :]
2010. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!