Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A művészlélek tudja magáról,...

A művészlélek tudja magáról, hogy ő az? Mindenkinek az a természetes, ahogy ő maga látja a világot.

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a környezetének a visszajelzéseiből tudhatja.
2010. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán tudhatja,pl ha mások megmondják neki.
2010. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Ki a művészlélek?
2010. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

A művészlélek nálam az aki imádja a képzőművészetet iparművészetet,szeret rajzolni , festeni, barkácsolni,kreatív észjárással rendelkezik,türelmes...minden lehetséges dolgot felhasználni és valami újat alkotni, úgy elfoglalja magát,hogy valami hasznosat csináljon másoknak vagy magának,meglát egy felhőt,kavicsot,árnyékot,a lepedőn egy gyűrődést,a szönyeg összekuszálódott szálait és rőgtön lát benne valamit és le is akarja rajzolni azt.

Valami ilyesmi szerintem,én ilyen vagyok és én művészléleknek érzem magam,szeretnék is művész lenni az animáció és a rajzfilmek terén=)

2010. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem a barátaim mondják folyton, én nem látom magamon, állítólag tipikus a viselkedésem pl néha szétszórtság is társul hozzá stb.

rajzolok, írok, festek stb.

2010. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
És az "milyen lélek" akit a természet tudományok érdekelnek? :D
2010. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Én is művészlélek vagyok, de rám még nem mondták. Bár gondolhatják.
2010. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mér' csak az lehet művészlélek,aki rajzol??Meg aki iparművész? Aki énekel,táncol,előad az nem lehet? A művészlélek szerintem egy olyan valakit takar aki fogékony a hétköznapok apró szépségeire. Sőt,lehet,hogy egy egyszerű villamosvezető,és nyáron látja,amint a forró sínekről visszavetődik a napsugár,melegség önti el a szívét. Na,Ő is művészlélek,csak nem hadonászik ecsettel,vagy mikrofonnal a kezében.Szerintem nagyképűség,hogy csak az lehet művészlélek aki művészettel foglalkozik. 18 éves leendő jazz-énekes.
2010. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Az, hogy valaki művészlékek-e, az nem attól függ hogy mivel foglalkozik, vagy mit szeret csinálni. De ez a kérdés második mondatában látszódik is, hogy ő is a gondolkodásra érti. Szerintem legtöbb embernek mondják, hogy művészlélek. De azért rá lehet jönni magadtól is, hogy kicsit más vagy.
2010. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én művészléleknek érzem magam, mivel olyan apró mozzanatokat/hangulatokat is észreveszek a világban, ami fölött a többség elsiklik. Festéssel foglalkozom, de elsősorban a gondolkodásmódom miatt érzem így. Bár nem tudom, lehet, csak az egóm mocorog :-S
2010. júl. 19. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!