Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenkinek ilyen a melle,...

Mindenkinek ilyen a melle, akinek nem mű, hanem természetes?

Figyelt kérdés
Szóval ha nincs rajtad melltartó és előre dőlsz, akkor a szilikoncici alakja nemigen változik, de a természetesé ilyen csúcsos lesz. Vagy ez csak nálam van így? Amúgy nem lógnak a melleim, csak mivel nem picik méretükből adódóan van egy esésük, mint minden természetes mellnek. De ha előre hajolok, akkor csúcsosak lesznek és elvesztik a gömbölyű formájukat. Ez normális? Mármint mindenkié ilyen, vagy csak az enyém??
2011. jan. 30. 01:09
 1/8 Mandula11 ***** válasza:
Sajnos a gravitáció hat a mellekre is. Ezzel ne foglalkozz, légy rá büszke, hogy neked nem kell nagyobbíttadnod, mert a természet adott neked melleket. Nekem meg lógnak, de nem érdekel, mert engem nem zavar. Akinek nem tetszik, nem néz rá:)
2011. jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor állsz, akkor sem gömbölyű a melled, hanem legjobb esetben negyed gömb.

Ha előrehajolva sokkal csúcsosabb lesz, akkor bizony már egy kicsit lógós... ez van.

Nem mindenkinek ilyen: van egy nagyon kövér lány ismerősöm, akinek jobban feszül a melle is, és kifejezetten jól néz ki, ha lógatja.

No de mellé olyan hasa is van... hajajj! Kell ez neked?

2011. jan. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem kis mellem van, de az is csúcsos lesz ha előre dőlök... de nem mindenkinek ilyen, mivel mindenki más, rengeteg forma létezik. na de mit számít ez?
2011. jan. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. A természetes mellek már csak ilyenek :D
2011. jan. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van, legalább könnyen lehetsz többféle. Ha szereted a változatosságot, akkor ez jó hír. :-)
2011. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek csúcsos, ha előredől. Ne aggódj:D
2011. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen.


Valami fura módon, a barátomnak tetszik úgy :D

2011. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, megnyugodtam akkor, ha mindenkié ilyen:)
2011. jan. 30. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!