Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért utálom ezt...

Szerintetek miért utálom ezt a személyt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ki nem állhatom Meghan Markelt.Csak nem tudom,hogy miért.Alapjába véve kedves kis csajnak néz ki,de engem a viselkedés egyszerűen szörnyen irritál. Nekem úgy tünik,hogy azt hiszi,hogy ő a palotában a főnök és egyszerűen képtelen megérteni,hogy ez egy olyan rendszer ahol nem ő dirigál,hanem a királynő és ő csak Károly és Villmosék után következik. Na meg,hogy Katalinal folyamatosan össze hasonlítják az is egy más tészta(főleg hogy egy elitebbet és egy Amerikai tized rangú semmi szinésznőt hasonlítunk össze aki nagy nehezen felmászót a ranglétrán).

Megint mondom,hogy alapjába véve nem néz ki rossz embernek,de engem a viselkedése szörnyen egy arrogáns,beképzelt és egy felkapaszkodó senkire emlékeztet.



2019. jún. 16. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

Hogy miért érdekel? Mert irígy vagy? Rasszista? Elvakult Katalin rajongó? Esetleg azért, mert soha nem leszel olyan jó nő mint Meghan akár 40 évesen is?

Szerintem pontosan tudod a választ. Én senkit sem utálok ok nélkül aki szerintem "kedves csajnak néz ki." Akit nem kedvelek azt pontosan tudom miért pl.: nyilatkozatai/írásai alapján butának tartom, affektálva beszél, lekezelő stb.

Egyszerűen nem olvasok el egy cikket sem róluk, és ennyi. Az viszont, hogy te már a sokadik kérdést teszed fel ezzel kapcsolatban beteges.

2019. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De,pont ez az hogy nem vagyok irigy(csak sajnálom egy kicsit),se rasszista,a munkahelyemen is jól keresek,nem vagyok elvakult Katalin rajongó sem(mármint őt jobban bírom,de nem Istenítem őt sem).Én tényleg nem értem,hogy miért nem bírom,hiszen ő több ezer km. van tőlem.Csak egyszerűen irritál a viselkedése.
2019. jún. 17. 06:33
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Valoban szembemegy a dinasztikus eloirasokkal. O most szo szerint a fekete barany a királyi családban. Csak azért teheti ezt meg, mert Henrik herceg elegge hatul van az oroklesi sorrendben, egyebbkent meg el sem vehette volna. Nekem sem szimpatikus, lezülleszti az egész családot de szerencsére nem sok vizet zavar. A sok idiotát nem értem akik érte rajonganak
2019. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Szerintem Meghan szeret a központban lenni,Katalin hercegnővel ellentétben.

Kerüld a vele kapcsolatos híreket.

2019. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Annyit elfelejtettem hogy őt is csúfolták......

Lehet hogy régebben is.

Igaz hogy borzalmas pletykák szólnak róla,de nem mindegyik igaz...

Az hogy utálod,azért lehet mert nem rég került a palotába és mert lehetett egy traumája régebben......nem tudhatjuk pontosan.

Nekem se szimpi,Katalin sokkal barátságosabb.

Lehet hogy ő is csak nem mutatja ki.

2019. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
68%
Őszintén szólva nekem semmi bajom vele. Amit pedig a bulvársajtó ír róla, azt nem igazán lehet készpénznek venni, ők ugyanis alapvetően abból élnek meg, hogy különböző pletykákat is kész tényként adnak le. (ez a média nagy hátránya :/) Noha nem ismerem, nekem mégis van egy pozitív benyomásom róla, nekem sokkal emberibb mint a királyi család számos tagja, sajnos nagyon sok köztük a képmutató, akik valóban szerepet játszanak (Károly herceg, Kamilla, Fülöp herceg és ez még nem is mindenki) Az hogy Katalinnal össze hasonlítják, szerintem eléggé szomorú. Pont az a jó hogy nem egyformák, mert akkor arról cikkeznének hogy egyik másolja, utánozza másikat. (mivel Katalin előbb lett a család tagja nyilván Meghan lenne az) Azt is sokan elfelejtik, hogy magát Katalint is sokat bántották Vilmossal való kapcsolatának elején, azóta pedig hosszú évek teltek el, persze hogy ezalatt letisztultak körülötte a dolgok, mára már rutinos lett :)
2019. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert idióta Vagy. Meghan imádnivaló.
2022. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!