Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom ezt a személyt?

Csak én utálom ezt a személyt?

Figyelt kérdés

Itt én most Meghan Markelre gondolok a királyi család új tagjára!Majdnem mindenki pozitív véleményén van róla és én egyszerűen nem tudom miért?Nekem abszolút nem szimpi a csaj,az a mű mosoj,egyszerűen iritálo!Szerintem teljes mértékben manipulálja a herceget!Mielőtt meg jönnének a azok a válaszok"hogyha nem tetszik akkor miért olvasók róla" azoknak üzemén hogy nem olvasók róla,az esküvője előtt volt 1-2 cikk amit el olvastam (mert érdekelt hogy kicsoda a nagy Ő),meg 2-3 a családi drámajáról és tényleg ennyi!Csak én vagyok igy ezzel hogy enyire utálom?

Ui.:A helyesírásért elnézést.Csak félig vagyok magyar és nem is Magyarországon élek.



2018. dec. 26. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom vele. De neked sem kell jóban lenni vele, nem a te családodba házasodott be:D
2018. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
26%
Nekem se jön be amióta beházasodott a családba hirtelen szent lett. Katalint már le se szarják és bármikor felmegyek egy oldalra Meghan mit viselt Meghan mit mondott szóval ja nekem se szimpi
2018. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ezt a kérdést egyébként bizonyos időközönként fel kell tenned hogy megnyugodjon a kis lelked, vagy mi?


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9631..

2018. dec. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Fura a csaj!
2018. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

#3

Egggyaltalan nem bizti, h ő írta

2018. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 2*Sü ***** válasza:
63%

Elsőre rá kellett keresnek, hogy kiről van szó. Egy színésznőről, aki történetesen a brit királyi családba házasodott be.


Nekem ezzel nincs dolgom. A színész addig érdekel, amíg a filmet nézem, amiben szerepel. A film alapján megítélem, hogy jó színész-e vagy sem, ennyi a dolgom vele. Hogy aztán a magánéletében mit csinál, az tökéletesen hidegen hagy, ha embert eszik, az sem érdekel, az az ő dolga – meg esetleg a hatóságoké –, de miért kellene, hogy ez engem érdekeljen?


Az, hogy a brit királyi családba házasodott be, azt még lehet politikai szempontból értékelni, de ennek sem sok lényege van számomra, nem vagyok brit, a királyi család ügyes-bajos dolgainak meg semmiféle politikai jelentősége nincs. Tehát ebből a szempontból sem kell, hogy érdekeljen.


Hogy a molyosa mű-e? Mit tudom én, nem láttam soha. Nota bene minden közszereplő mosolya valahol mű.


> nem olvasók róla,az esküvője előtt volt 1-2 cikk amit el olvastam


Értem, tehát nem olvastál róla, csak olvastál róla. Én úgy vagyok, hogy ami nem érdekel, arról nem olvasok. Ha mégis van valami, amit olvasok, és mondjuk felháborítónak, vagy akármilyennek gondolom, ha nincs hatással rám, az életemre, és különösebb hatása mások életére sincs, akkor is lapozok tovább.


~ ~ ~


Ez bulvár. Olyan emberek életének figyelemmel kísérése, akik nem rokonaid, semmilyen módon nem hatnak az életedre, még áttételesen sem, nincs rád nézve semmi érvénye bármi is történik velük. Akkor minek erre energiát pazarolni, pláne kérdést feltenni? Ezerszer jobban érdekel a szembejövő hajléktalan sorsa, mert ővele legalább látótávolságon belülre kerülök, sokkal több érvénye van róla bármit is tudnom, mint egy a szakmája miatt híressé vált embernek a nem a szakmájáról szóló hírében.


Oké, a bulvár érvénytelen tartalom. De mindenkinek van olyan dolga, amire sok figyelmet, időt, energiát fordít, pedig sok haszna, érvénye nincs. Téged nyilván érdekel a téma, akkor miért kell ezt letagadni? Nyilán nem a 2 cikkből jutottál olyan summás megállapításokra, hogy mű a mosolya, vagy hogy manipulálja a herceget, te sokkal jobban belehergelted magad a témába. Hogy vársz őszinte válaszokat, és hogy tudnál fontolóra venni őszinte, de a tieddel nem feltétlenül azonos véleményt kinyilvánító válaszokat, ha már a kérdésed sem őszinte?


A bulvár egy ősi ösztönből fakad, nem véletlenül inkább a nőket érdekli a bulvár. Amíg nagycsaládok voltak, sok tucat ember életét kellett figyelemmel kísérni, a viszonyaikat felmérni. Később a családok kisebbek lettek, de felváltotta a helyüket egy faluban a falu egésze, egy városban egy adott társadalmi réteg, csoport ügyes-bajos dolgai. Egy mai nagyvárosban már nagyon kevés emberrel van szorosabb kapcsolatunk, a nagycsalád, a falu, a szalon tagjairól szóló értesüléseket, „pletykákat” olyan emberekről szóló értesülések helyettesítik, akikkel amúgy már tényleg nincs valódi kapcsolatunk. Mert attól, hogy Meghan Markel manipulálja-e a herceget, attól leszek-e én szebb, csúnyább, fiatalabb, öregebb, gazdagabb, szegényebb, okosabb, hülyébb, sikeresebb, pancserebb? Nem. Ez csak pótlék.


És ebből fakad, hogy sokaknak van jó véleményük Meghan Markelről, mert a családhoz inkább viszonyulunk megértéssel, elfogadással, jóindulattal, így ezen fiktív „családpótlék” szereplőihez is. Persze adott esetben nem, minden bulvárt fogyasztó embernek megvan az a celebje, akiben az utálat lecsapódik, összegyűlik. Kérdező, neked ő történetesen Meghan Markel ez a sakkfigura.


Persze utáld, ha utálni akarod, a te magánügyed, csak azt érdemes észrevenni, hogy semmilyen hatással nincs ő rád vagy a valódi ismerőseidre, te sem vagy hatással rá, vagy bárkire az életében, így közömbösnek kellene lennie. De az utálatod valós. A kérdés az, hogy ki, vagy mi az körülötted – esetleg önmagadban – amit ekkora vehemenciával utálsz !valójában!, és amely utálatot Meghan Markel személyére vetítesz ki.


~ ~ ~


#cute: > Egggyaltalan nem bizti, h ő írta


Pedig erősen valószínű, az íráskép hasonló:

- Mondatvégi és mondatközi írásjelek utáni szóköz következetes hiánya.

- Kijelentő mondatok végén szisztematikusan pont helyett felkiáltójel áll.

- Mindkét kérdés utóirattal végződik.

- Mindkettőben benne van az az ellentmondás, hogy váltig állítja, hogy a téma nem érdekli, mégis feltesz a témával kapcsolatos kérdést, erős érzelmi töltettel.

- Gyakorlatilag egyik sem valódi kérdés. Ha valóban mások véleményére lenne kíváncsi a kérdező, akkor a kérdés annyiból állna, hogy „Mi a véleményetek Meghan Markelről?”. A kérdés inkább költői, a kérdés célja nem mások véleményének megismerése, hanem a kérdező saját véleményének kifejtése, indulatának levezetése. Oké, ez is elfér itt, de mindenesetre ebben is hasonlít a két kérdés.


A helyesírási hibák megléte és hiánya is hasonló. A fogalmazásmód is hasonló színvonalú és stílusú.


Félre ne érts, nem akarom a helyesírását fikázni, de kétségtelen, hogy a helyesírási hibák jellege, a fogalmazásmód tud úgy viselkedni, mint afféle ujjlenyomat. Nekem is vannak olyan szófordulataim, meg meglehet olyan jellegzetes helyesírási hibáim, amikről felismerhetőek lennének a válaszaim akkor is, ha nem lenne kiírva a nevem.

2019. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem tudom de van egy pár jó filmje
2019. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, ahhoz képest, hogy nem érdekel jó bő lére eresztetted...
2022. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!