Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért utálom ezt...

Szerintetek miért utálom ezt a személyt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ki nem állhatom Meghan Markelt.Csak nem tudom,hogy miért.Alapjába véve kedves kis csajnak néz ki,de engem a viselkedés egyszerűen szörnyen irritál. Nekem úgy tünik,hogy azt hiszi,hogy ő a palotában a főnök és egyszerűen képtelen megérteni,hogy ez egy olyan rendszer ahol nem ő dirigál,hanem a királynő és ő csak Károly és Villmosék után következik. Na meg,hogy Katalinal folyamatosan össze hasonlítják az is egy más tészta(főleg hogy egy elitebbet és egy Amerikai tized rangú semmi szinésznőt hasonlítunk össze aki nagy nehezen felmászót a ranglétrán).

Megint mondom,hogy alapjába véve nem néz ki rossz embernek,de engem a viselkedése szörnyen egy arrogáns,beképzelt és egy felkapaszkodó senkire emlékeztet.



2019. jún. 16. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sem szimpi a nő, de azért ennyire nem bántanám. Meg van az oka annak, hogy miért őt ültették Henry mellé, pont a származása miatt amúgy...De a viselkedése tényleg teljesen eltér az elvárttól és megszokottól. Katalin egy más kategória, őt csodálni lehet, van egy természetes bája, a szememben Meghanben nincs semmi kellem, elegancia, csak az a tipikus színésznői énközpontúság..
2019. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Legalább tudnád leírni a nevét helyesen!
2019. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A királynő meg az összes családtagja csak azért van, hogy a pórnépnek legyen kiről mintát venni és/vagy fecserészni. Csak biodíszletként, formaságként vannak jelen, amúgy semmit sem ők irányítanak, hanem a parlament.
2019. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Én az egész királyi családot utálom Meghanostúl.
2019. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez már a sokadik kérdésed Meghanról. Honnan tudod hogy viselkedik valójában? A bulvársajtóból? Mert ők mindig igazat írnak ugye? Igazság szerint nem ismerjük, ugyanúgy ahogy Katalint sem! Simán lehet, hogy Katalin a való életben hárpia, a 32 fogas mosoly pedig csak a külvilágnak szól. Vagy akár lehet egy valóban kedves nő is, ugyanúgy ahogy Meghan is. Butaság cikkek alapján valakiet megítélni.
2019. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem kérdezed meg tőle személyesen?
2019. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pont ez zavar engem,hogy miért érdekel/miért alkotok véleményt róla úgy hogy nem is ismerem.
2019. jún. 16. 21:20
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Mert nagyon unod magad és nincs jobb dolgod mint egy számodra kvázi ismeretlen valaki életének néhány részletén való csámcsogásból szívügyet csinálni.
2019. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Keress valami értelems hobbit magadnak, valami elfoglaltságot, sportolj valamit, és máris nem fogod ilyen hülyeségeken túráztatni az agyad.
2019. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De,pont ez az,hogy van mit csináljak,csak valamiért idegesít.Pedig nem is ismerem,ezen rágom magam.
2019. jún. 16. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!