Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdek így a nyáron?...

Mit kezdek így a nyáron? Unalom és a tehetetlenség -sokadjára

Figyelt kérdés
én egyedül leszek a nyáron. tök egyedül. nincsenek barátaim és barátnőm lassan 20 évesen. nem panaszkodom, és nem önsajnálkozom, de nem tudok mit kezdjek így a nyáron. úgy elmennék nyaralni, kirándulni, közös programat szervezni valakivel, olyan jó volna! egyedül nem élvezetesek és nem vagyok rá képes. nem akarok megint magamban sátorozni az udvaron mint tavaly nyáron és hajnali sétákra indulni magamban. tudom, szerezzek barátnőt, barátokat, de egyszerűen nem tudok. segítsetek nekem, hogy tehetném egy picit is jobbá ezt a nyarat? annyira eygedül vagyok skacok
2010. júl. 7. 22:28
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
én szurkolok, remélem jól alakulnak Neked a dolgok
2010. júl. 8. 20:46
 32/33 anonim ***** válasza:

Gyere te is sátorozni! :) Mindenki jöjjön, csapjunk egy "akik unatkoznak a nyáron" sátor partit! :D

Egyébként tény, hogy az nem működik, hogy évek után felhívod és rögtön puszi pajtások lesztek, de ha mindketten vevők vagytok rá, akkor pár hét alatt el lehet jutni arra szintre, hogy keressétek egymás társaságát, eljárjatok együtt ide oda.

Nekem is van egy külföldi barátnőm, akivel már lassan többet beszélek, mint az itthonival, de hát istenem, ilyen az élet! :)

2010. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
nem lenne rossz ötlet a sátrazás csak szerintem eléggé szét vagyunk így szóródva az Országban...
2010. júl. 8. 20:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!