Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdek így a nyáron?...

Mit kezdek így a nyáron? Unalom és a tehetetlenség -sokadjára

Figyelt kérdés
én egyedül leszek a nyáron. tök egyedül. nincsenek barátaim és barátnőm lassan 20 évesen. nem panaszkodom, és nem önsajnálkozom, de nem tudok mit kezdjek így a nyáron. úgy elmennék nyaralni, kirándulni, közös programat szervezni valakivel, olyan jó volna! egyedül nem élvezetesek és nem vagyok rá képes. nem akarok megint magamban sátorozni az udvaron mint tavaly nyáron és hajnali sétákra indulni magamban. tudom, szerezzek barátnőt, barátokat, de egyszerűen nem tudok. segítsetek nekem, hogy tehetném egy picit is jobbá ezt a nyarat? annyira eygedül vagyok skacok
2010. júl. 7. 22:28
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
hallod magamban? mi értelme úgy? hogy tudnám úgy jók érezni magam? most az mindegy hogy piásan vagy sem, azza lsem lesz jobb csak jobban bénázok:)
2010. júl. 7. 22:52
 12/33 anonim ***** válasza:

Becherovka az mindig győztes:)

Amúgy én is elég antiszoc voltam. Csak jól lepleztem humorral, vagy bármivel.

22:42 voltam

2010. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk:

Biciklizés, nyelvtanulás, filmnézés, zene és napozás, VB,

én főzni is tanulgatok. Na meg haverok néha néha, amúgy egész nap itthon vagyok én is, de így legalább nyomatom az angolt mert ősszel nyelv vizsgáznom kéne. Én ezt teszem.

19/L

2010. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
És hol laksz?? én mennék veled kirándulni szivesen, nekem sincsnek barátaim :( 19L
2010. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
én szabolcsban....hát jah elég rossz így
2010. júl. 7. 23:28
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

ohh itt alakulhat valami... amúgy ha szorongós vagy akkor a pia oldja a feszkót... és akkor tudsz könnyebben barátkozni, és akkor az új barátokkal elmehetsz bárhova, pl strandra...



BÁTORSÁG

2010. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
:((
2010. júl. 7. 23:31
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

énis ilyen vagyok,tesómmal megyek strandra sokat,ennyi a nyári program :P

meg mindenféle túrára megyek,interneten rengeteget hírdetnek,menj el egy kettőre,és máris tudsz ismerkedni :)

énis ezt teszem

2010. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

DE miért érzed magadat csüggedten, elhagyatottan?

Mármint, most komolyan, beszólt valaki, vagy szemét emberekkel találkoztál egyfolytában?

2010. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Dettó ilyen vagyok én is csak lányba.

Ez a legrosszabb nyaram eddig.(pontosabban mert összevesztem a régiek közül párral és így már annyira nem is jó így :(( Úgyhogy marad a magány egész nyáron...:(

2010. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!