Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdek így a nyáron?...

Mit kezdek így a nyáron? Unalom és a tehetetlenség -sokadjára

Figyelt kérdés
én egyedül leszek a nyáron. tök egyedül. nincsenek barátaim és barátnőm lassan 20 évesen. nem panaszkodom, és nem önsajnálkozom, de nem tudok mit kezdjek így a nyáron. úgy elmennék nyaralni, kirándulni, közös programat szervezni valakivel, olyan jó volna! egyedül nem élvezetesek és nem vagyok rá képes. nem akarok megint magamban sátorozni az udvaron mint tavaly nyáron és hajnali sétákra indulni magamban. tudom, szerezzek barátnőt, barátokat, de egyszerűen nem tudok. segítsetek nekem, hogy tehetném egy picit is jobbá ezt a nyarat? annyira eygedül vagyok skacok
2010. júl. 7. 22:28
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
azt is tudom hogy sokadik hasonló jellegű kérdés ez már itt, de nincs ötletem egyszerűen
2010. júl. 7. 22:37
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
hmm, tesód van? ha van, elmehetnél vele az ő baráti társaságával valahova. Ha nincs tesód, akkor osztálytársak? Sulitársak? Csak van valaki, akivel jól szoktad magad érezni. Ha ilyen sincs, akkor ismerkedj pl. kávézókban, könyvtárban vagy olyan helyeken ahova szívesen jársz :)
2010. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
50%
22:39es vagyok, amúgy hány éves vagy?
2010. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Amikor én másik városba költöztem munka miatt, egyedül eljásrtam szórakozóhelyekre-normálisabbakba persze, vagy könyvtárba, parkba, közösségi rendezvényekre, tudom ez banális, de nekem bejött.
2010. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ja előttem szólónak, igen kávézó-teázókba is, szóba elegyedtem a pultosokkal, stb:)
2010. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
írtam, 19. egy nővérem van, külön él a férjével, nem vagyunk túl rosszban, de nem hiszem hogy tudnék vee közös progit szervezni és most terhes is jobban oda kell figyelni mindenre. Sulitársak közül egy ember nincs akivel bármi ilyet lehetne intézni, vagy nem vagyunk jóban, vagy mással van elfoglalva, nagyon széthúz ez az osztály, ne mvolt soha összetartása. én meg hogy egy vadidegen embert megismerjek nem érzem magam képesnek mert így is szorongok emberek közt és magamba forduló vagyok, de ez most más téma.
2010. júl. 7. 22:45
 7/33 anonim ***** válasza:
Menj el valami nyári munkára sztem, ott megismerhetsz más embereket is, és még pénzt is kereshetsz.vagy telepítsd a WoW-ot :D:DDD nah, jó azt talán nem, mert akkor egész nyáron kockulni fogsz majd :D Amúgy nem lehet, hogy depressziós vagy?
2010. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

lehet...


most van vége a nyári gyakorlatnak, nem akarok én most dolgozni annyit nem ér a pénz élvezni szeretném már kicsit a nyarat és pihenni.

2010. júl. 7. 22:47
 9/33 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer kétszer elmehetnél egy ubliba vagy fesztiválra egy napra:) MEGéri
2010. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
48%
Ja és húzz le előtte egy kis Becherkovát:)
2010. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!