Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira zavaró a tehetetlenség...

Annyira zavaró a tehetetlenség. Mit tegyek hogy meg tudjam valósítani az álmaimat?

Figyelt kérdés
Nos, kis korom óta mindig szerettem volna kitűnni a tömegből, különleges lenni. Mostanra rájöttem (16/F) hogy az életcélom az hogy olyan ember legyek akit szeretnek az emberek és felnézzenek rá hogy ő tényleg elért valamit az életében. Az a vágyam hogy valami kiemelkedő sikerrel gyarapítsam kis országunk hírnevét. Ez az egész olyan nehéznek tűnik és borzasztóan zavar hogy nem tudok semmit tenni érte. Egyszerűen tanácstalan vagyok...
2010. júl. 3. 16:58
 1/3 anonim válasza:
Nem vagyok egy "önbizalom-doppingoló" alak, se sikersztori gyártó, vagy akármi ilyesmi. Ez tehetség és AKARAT kérdése. És direkt van az egyik végig kis, a másik pedig nagybetűvel. Elsősorban találj valamit amiben rohadt jó vagy: Aztán legyen egy elszántságod, hogy véghezvidd, és bátorságod, hogy kockáztass ha kell. A jó kapcsolatok se ártanak néha. Aztán ha sikerült, szólj, hálapénzt elfogadok :)
2010. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező!


Én meglehetősen ritkán szoktam itt válaszokat adni, de ez kérdés megfogott engem. Én büszke vagyok rád, és úgy gondolom, hogy ilyen emberek kellenek ide.

A cselekvő hazafiasság eszménye kihaló félben van itt, Magyarországon. Egyre kevesebb az olyan ember, aki hozzád hasonlóképpen gondolkozik. Szerintem te már különleges vagy. 16 évesen még nehéz álmokat megvalósítani, de én úgy gondolom, hogy pár év múlva te nagy dolgokat érhetsz el, ha van hozzá elég kitartásod. Olvass Kölcseyt^^

Sok sikert mindehhez!

A végére még egy idézet Széchenyitől:

"Sokan azt gondolják: Magyarország - volt; én azt szeretném hinni - lesz!"

2010. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bwin.

Amúgy sok sikert! Tényleg kellenek az ilyen emberek, és sajnos tényleg kevés van belőlük.

2010. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!