Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináltok, mit kezdtek...

Mit csináltok, mit kezdtek magatokkal, amikor úgy igazán magatok alatt vagytok? Anyagi gondok, veszekedés, önutálat, tehetetlenség, stb.

Figyelt kérdés
És ilyenkor egyértelműen nincs kedve az embernek semmihez.
2009. márc. 20. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... hát én ilyen állapotban kommunikálni nem tudok senkivel. És legtöbbször "kiírom magamból" a bánatot, regényt írok, vagy ilyenek. Vagy olvasok vagy ilyenek... vagy a macskáimmal foglalkozom... ><
2009. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire.Ha a legbrutálisabb akkor egész nap eszem alszom és nem beszélek csak azokal akiket a legjobban szeretek, amugy ez nem tudatod ez csak mindig így jön.

Ha meg ki vagyok de nem a legrosszabb akkor elmegyek bulizni a barátnőimmal s becsípek egy kicsit.

2009. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtató zenét hallgatok, az nagyon sokat segít nekem. Vagy jó sok csokit zabálok:P
2009. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Jól kisírom magamat, aztán sírás után megpróbálom megoldani a dolgot.
2009. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most ilyen helyzetben vagyok.Ezt tettem:átgondoltam a dolgokat,és elkezdetem megoldásokat keresni a problémákra.Keseregni nincs értelme,csak megy az idő és a gondok annál később oldódnak meg,minél többet sajnálod magad és nem teszel semmit.Hidd el,már attól jobban érzed magad,hogyha csak elkezdesz tervet készíteni a megoldásra és így láthatod a lehetőségeket,hogy nincs minden veszve.És tenni kell érte!Sok sikert!
2009. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Zenét hallgatok meg döglök. Gondolkodok és relaxálok! :)))
2009. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Jelenleg én is ilyen állapotban vagyok, és már kb 2 hete csak eszem, alszom és azon gondolkodom, hogyan végezhetnék magammal
2009. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Tudod, hogy ez nem megoldás.

Soha, semmire nem az!!

Mindig lesz jobb a mostani helyzetnél.

:)

2009. márc. 24. 10:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikációt ilyenkor én is hanyagolni szoktam. Az írás segít, ezért van a naplóm. És keresek vmi filmet, amin sírhatok (általában nem sikerül). A lényeg, h. vmi megható és elgondolkodtató is legyen (semmiképpen sem bugyuta nyávogós, mert az csak felbosszant) :)
2009. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!