Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ezek a...

Mit tegyek, hogy ezek a dolgok megváltozzanak?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok(épp ebben az évben vettek fel középiskolába,és szeptembertől járok oda).van egy 2 hónapos kapcsolatom,de a fiút már 9 hónapja ismerem(7 hónapnyi szünet volt a két hónap között).Ez a fiú mostanában sosem ír rám msnen,viszont elvárja,hogy hetente kétszer találkozzak vele,de csak akkor,amikor ő akarja,nem akkor,amikor én akarom,akkor véletlenül sem jó neki.

**És ez csak az egyik rossz dolog az életemben.

Tudom,hogy a körülöttem lévő emberek szeretnek,de sajnos nem érzem.Nekem nem a ruha kell,nem a legújabbfajta mobiltelefon,nem a sminkkészlet,nem a parfüm,nem a 4000 Ft-os cípő kell,hanem a szeretet.Erre vágyok,hogy szóljanak hozzám egy jó szót.Sosem voltam rossz tanuló,3-as 4-es voltam,és ez nekem elég volt.Senki nem jött oda megdícsérni a jó jegyért,vagy azért,mert kitakarítottam(csak egy jó szó és semmi más nem kellett!),és sokszor volt ez.És az viszont előfordult,hogy amikor rossz jegyet kaptam,mindenki engem szidott,ha negyed órát késtem,akkor az volt a baj.Sosem mentem el pasizni este,mindig délután mentem.És sosem mentem tovább vele,talán lehet,hogy ez kell neki?De ahhoz mi kell,hogy érezzem is,hogy szeretnek?Az kell,hogy megöleljenek..konkrét személyeket tudnék mondani,akiknél kezdeményeztem,hogyhát szeretem őket..és ők meg rám se sz_rnak..:/ és kérdem én,miért bunkóság,ha az írom,amik az érzéseim:"úgy kell téged idekönyörögni.Ilyen béna lennék?Sajnálom."

Ezt írtam sms-be az egyik ismerősömnek,mikor már mondtam neki ezerszer,hogy szeretem meg minden,és ugyan,miért nincs ideje idejönni?Mindig csak akkor jön,mikor kiakarja magát beszélni,meg persze múltkor is azért jött magától,mert hozatott apámmal a Tesco-ból babatörlőkendőt,mert a testvérének gyereke lesz.ő meg ráér minden nap,mert nem dolgozik sehol.Szó se essék arról,hogy a férje unokatesóm által került ki Írországba,és így mentek egyről a kettőre,mert könnyű volt őket a romhalmazzal becsapni.A hiszékeny emberek ide jutnak.Sajnos erről sem én tehetek.De van ideje..tudom,hogy nem én vagyok a világ közepe,de ha máshoz tud menni,akkor hozzánk is tud jönni.És persze még múltkor anyám lelkét istápolta,mostmeg sz-rik idejönni.


Sosem ír rám más msn-en,csak a leendő osztálytársaim,meg a legjobb barátnőim.Senki más..és ez 6 embert jelent,nem többet.ÉS MÉG A PASIM SINCS BENNE EBBEN A 6-BAN!!!De könyörgöm,az is mit akar??Zenélni...bulizni..inni..ez a jó..mert ki kell magát buliznia,mert 18 éves..DE KÖNYÖRGÖM,AKKOR MINEK TART ENGEM???


Nem akarom azt,hogy rám szálljanak,nem akarok a világ közepe lenni.Csak érezni akarom a szeretetet,ölelésre vágyok,puszilásra vágyok,arra,hogy törődjenek velem.Én igazán rosszat az előbb említett embereknek soha az életemben nem tettem..akkor ők miért bűntetnek??


Hogy élhetnék érzelmek nélkül?Ez minden vágyam.De nem akarom meggyilkolni magam,mert most itt az álmom beteljesülhet még Magyarországon is,sőt,még el is mehetek Magyarországról felejteni külföldre.Az életcélom viszont nem más:szeretet adni.Viszont ez így fájdalmas!


2010. jún. 28. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Elolvastam elejétől a végéig.:D

Lehet pont az a baj hogy nagyon érzelmes vagy.Pl:azt írtad sosem ír rád msn-en senki csak az osztálytársad,meg a barátnőid,ez 6ember!-Sz@rd már le a többit,1001-oka lehet amiért nem írnak rád!Szerezz új barátokat,menjetek el barátnőiddel bulizni!Ha tényleg fontos vagy nekik,úgyis keresni fognak.Ha pasid nem törődik veled eléggé,ott kell hagyni!Biztos van sok másik aki jobban törődik majd veled.Ha úgyérzed a szüleid is elhanyagolnak beszélgess el velük,mond meg nekik több szeretetre van szükséged,nem érzed úgy hogy szeretnének.Biztos változtatnak majd a hozzáállásukon.Aki nem törődik veled,azzal tedd te is ugyanazt!Akkor majd kiderül ki az akinek igazán fontos vagy!Egyszóval azzal a 6emberrel foglalkozz akikkel eddig is rendben volt minden!

2010. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy elolvastad,tényleg kisregény-szerűre sikerült,szeretnék ezúton is bocsánatot kérni,senki sem köteles végigolvasni az egészet,elég,ha csak a legalján az utolsó egypár sort elolvassa!Azaz összefoglaló..abból mindent megérthettek.
2010. jún. 28. 01:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!Senkire sem fogok ezentúl ráírni msn-en,válaszolni pedig nem fogok egyszerre.Lássák,hogy megváltozott valami,és törődésre vágyok!Köszönöm!Nagyon felnyitottad a szemem!
2010. jún. 28. 01:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Serdülőkör. De ne keseregj, inkább örülj annak, hogy van 6 ember, aki törődik veled. Nekem ennyi sincs (bár nekem nem is kell több). Mármint, akikkel napi szinten beszélek. Nem az a fontos hányan vannak körülötted, a kapcsolatok minősége a fontos. A srácot miért is nem építetted még le? Elég rossz arc és nem nagyon érdekled, találhatsz jobbat. A serdülőkort meg tessék túlélni, mert bár most nem úgy tűnik, de ez az egész világvége depi hangulat csak azért van. Nekem is volt. Majd kinövöd hidd el. :) Holnap meg ölelgesd meg a barátnőidet meg a szüleidet. 20/L
2010. jún. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Épp ez a baj,hogy mindenkihez nekem kell odamenni..:S de most ez akkor is megfog változni,mertmég nincs késő a változáshoz.Nekem sem kell több,mint legalább az,hogy 1 héten 2-szer valakik csak kétszer rákattintsanak a nevemre,és írják,hogy "mivan veled hülyeleány?" nagy követelés...?Mert szerintem nem.:D

Na jó,azért kösz a válaszokat,változtatni biztos fogok,de beletörődök,hogy talán tényleg a "serdülőkor" okozta depis hangulat az egész.

2010. jún. 28. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki mondogatja percenként, ami nyilvánvaló, és ennyire kiszolgálni sem kellene másokat. Így persze, hogy mindent természetesnek vesznek.
2010. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kell percenként mondogatni..:D elég lenne egyszer egy héten.De még az sincs:S:( SENKITŐL
2010. jún. 28. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem túl érzelmes/érzékeny vagy. nekem sem szokták mondogatni! nekem sem a jót veszik észre többször,hanem a rosszat...gondolom azért,mert ismernek,és tudják,hogy inkább jót szoktam csinálni,mint rosszat,és ezért az jobban feltűnik. ezen nem szabad megsértődni! biztos,hogy szeretnek, csak van,akinek nehezebb kimutatni. (nekem is van olyan rokonom,pl. aki se puszilgatni, se ölelgetni nem szokott,mégis tudom,hogy szeret, csak egyszerűen nem szoktunk ezen gondolkozni)
2010. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
"Ennyit ér a szerelem:porig ég,csak a füstje marad!"
2010. jún. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!