Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek annak érdekében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek annak érdekében hogy megváltozzanak a dolgok?

Figyelt kérdés

Van egy párom(F23)...1 hónapja vagyunk együtt és még nem mutatott be barátainak és nem is járunk el együtt sehova...ő nem tervez semilyen programot...ha meg én szerveznék valamit ahhoz neki soha nincs kedve.....közös program nálunk a szex....persze ez jó meg minden de azért én többre vágyom mint szex....

Mit tegyek hogy megváltozzanak a dolgok köztünk?

L/18


2009. nov. 15. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát először is ezt meg kell vele beszélni hátha valami baja van ! Ha ezután se változna határozottan kell odamenni kicsit fenyegetve ! Ezek után ha nem tesz semmit akk vagy szeret csak nem tudja h fejezze ki vagy hagyni kell őt
2009. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. De én nem szeretek ennek az okáról beszélni a barátnőmmel :S
2009. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

HÁt, elég árulkodó hogy a haverok elől rejt, sőt az utcán se mutatkozik veled,amúgy semmi kedve ami veled kapcsolatos,csak az ágy érdekli.

te vak vagy?

CSak kihasznál, hagyd a francba!

Mit tehetsz? Sűrgősen hagyd el!!!

Keress oylan srácot aki felvállal a barátok előtt, kimegy veled az utcára és érdekli hogy Te mit akarsz,és nem csak dugni akar!

Hidd el, ezerszámra rohangál ilyen, nehogy ennél a faroknál ragadj le még ha jó is, ennél csak jobb lehet! Nem véletlenül bánt ez téged, változtass!

Lapát, skera a következőhöz és légy boldog!

Sok sikert!

2009. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mi is kb így voltunk/vagyunk. Szervezz programokat,( mindig csak nem utasíthat el, ha meg igen, akkor ejtsd.)

Semmihez sincs kedve? Mozi? Cukrászda? Séta? Stb.

Ne a legmozgalmasabbal kezd lehetőleg, szép fokozatosan térj rá a bulikra meg az ilyenekre, hátha ez beválik.

2009. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak, azt nem értem, hogy a dolgok normális menete szerint a fiúnak elöbb udvarolnia kellene. Elvinni a lányt különböző helyekre, programokat szervezni (mozi, vacsi, színház, discó stb.) és utána ha már kezdtek összemelegedni jöhetne a szex, persze nem azt mondom, hogy 1 hónap után még nem lehetne lefeküdni egymással, csak furcsa, hogy ilyen rövid ideje, vagytok eggyütt és nem tudtok értelmesen kikapcsolódni. Akkor mi lesz késöbb?
2009. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!