Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás arra, hogy megváltozzanak az érzései?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt. Nem érez ugy irántam, mint e legelején... valamilyen szinten az én hibámból, mivel elutasitó voltam vele. Mit tudok tenni, hogy ez megváltozzon? HOgyan tudnám elérni hogy ujra előtörjenek a régi érzései?? Tippeket, tanácsokat várok.. esetleg ha veletek is megtörténk , akkor storykat:)) Esetleg ujra randizzunk, kikapcsolodjunk együtt...
2011. júl. 2. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :)
2011. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteg közös progi,kiruccanás,kirándulás,sok közös élmény újra felébreszthet valamit,ha még szeret.
2011. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, az mindig is nagy baj volt, hogy csak a 4 fal között ültünk... Idán kitaláltuk, hogy közösen elmegyünk nyaralni. Sztetek ez segithet? HOgy viszonyuljak hozzá? milyen érzéseket mutassak felé? Köszi a választ:)
2011. júl. 2. 10:29
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem még szeret, reggelente is odabujik hozzám...
2011. júl. 2. 10:30
 5/17 anonim ***** válasza:
Én azt próbálnám, hogy elkezdeném kicsit "hanyagolni", nem flegmán, meg undok módon, csak úgy, hogy vegye észre, hogy neki is kéne keresnie.... Romantikáznék vele többet, próbálnám újra elcsavarni a fejét... Ha megakarna csókolni, titokzatosan nem engedném neki elsőre, az ujjamat a szájára tenném, és megcsókolgatnám a nyakát, arcát, fülét, homlokát, stb... és csak utána adnék csókot. Olyanokkal próbálkozz, amit akkor tennél, ha még friss lenne a kapcsolat :)
2011. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Ez jo ötlet:) Tudnátok tippeket adni, hogy mit csináljak?? Legyet titokzatos, hogy csavarjam el a fejét???:))
2011. júl. 2. 11:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Neee,ne bonyolítsuk..Ne lépj át egy olyan határt,ami már nem te vagy.Nem kell titokzatoskodni,fortélyokat használni.Nálunk,férfiaknál az egyszerű jobb,az egyszerűség,tisztán érthetőség sokkal jobb!A végén csak összezavarod.4fal közül lépjetek ki,de sürgősen,sétáljatok,menjetek el egy parkba,túrázzatok,ahogy már javasoltam is..A közös nyaralás nagyon jó,romantika nagyon jó,de csak egyszeri alkalom,mindenképp tartsátok frissen a kapcsolatotokat,ne porosodjatok 4fal között!!Add magad,tegyél meg mindent hogy jól érezd magad,akkor ő is jól fogja magát érezni!22/F
2011. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó válaszoló... Az is egy jó tipp. De lehet pl azt is, hogy szerepjátékot játszotok. Ha (remélhetőleg) jó a szexuális életetek, szóval ez még nem csappant meg a szerelem elmúlásával együtt, akkor eljátszhatnád, hogy te vagy a k*rvája... :) Nyugi, ebben nincs semmi aberrált, mi is csinálunk ilyeneket, pedig fiatalok vagyunk, és nagyon szeretjük egymást... Egyszerűen valakinek (hátha nektek is) izgató eljátszani, hogy mindkettőtök kicsit más... Minket feldob néha :) De akármilyen szerepben lehettek, ami nektek izgató...

Aztán, elhívhatjátok egymást randizni... Mint az elején.

Süssetek/főzzetek együtt valamit... Még mindig kell tipp?:D

2011. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, becsúszott még egy válasz, a te utolsó hozzászólásod előtt írtam :)
2011. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket:) Megfogadom őket:)) És mondjam neki h szeretem, vagy várjak vele??? és hova hivjam el randizni, basszus már el is felejtettem, hogy müködik ez:/:D

Igen mondjatok még tippeket!!! Köszi a válaszokat!:)

2011. júl. 2. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!